«إِنّ اَعْفَى النّاسِ مَنْ عَفَا عَنْ قُدْرَةٍ». || امام حسين (ع) فرمود: «باگذشت‏ ترين مردم كسى است كه با وجود قدرت، گذشت كند» || (بحار الانوار، ج ۷۵ ص ۱۲۱ ح۴ )
امروز چهارشنبه 1401/11/12پایگاه اطلاع رسانی و خبری

اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

اطلاعیه مهم


اطلاعیه روابط عمومی اتحادیه صنف مشاوران املاک درخصوص تحریم سایت دیوار

اعضاء محترم صنف مشاوران املاک تهران
با سلام و احترام 

از آنجاییکه وظیفه ذاتی هر اتحادیه حمایت از حقوق اعضا میباشد ؛ در طول 4 سال گذشته هیئت مدیره محترم و در رأس آنها رییس اتحادیه در طول سالها فعالیتشان در اتحادیه همواره بطور جد در همه سازمان ها و نهادها  و حتی مجلس و دولت محترم، پافشاری بر دفاع از حقوق اعضاء  داشته اند و از منافع صنف دفاع نموده اند و شاهد بر این ادعا تمام مصاحبه های ایشان با خبرگزاری ها و صدا و سیما و نامه نگاری ها یشان با سازمان ها و  سران سه قوه  و جلسات حضوری و غیر حضوری ایشان بوده و هست.
لذا در این برهه حساس که  سایت دیوار با تندروی و کج روی هایش عملا هیچ گونه مماشاتی با اعضای محترم صنف مشاوران املاک نداشته است لیکن  با اینکه بخش عظیمی از اعتبار این سایت مدیون همین اعضا بوده و هست .  اتحادیه املاک تهران به جهت منافع اعضاء صنف اقدام به تحریم سایت دیوار نمود که خوشبختانه اعضای محترم و فهیم  صنف  با حمایت 79 درصدی شان طبق نظر سنجی انجام شده حمایتشان را از این موضوع نشان دادند.
لذا هیئت مدیره اتحادیه به پشتوانه همین اعضاء و به جهت برآورده کردن منافع صنف در نظر دارد با قدرت بیشتری این تحریم ها تا حصول نتیجه ادامه پیدا کند ؛ بر همین مبنا طی فراخوانی از همه شما بزرگان و اعضای فهیم صنف مشاوران املاک میخواهیم  نظرات ، شکایات و مشکلات  خویش را در ارتباط با سایت دیوار با ما در میان بگذارید تا با قدرت و همت بیشتری این مسیر ادامه پیدا کند.
جهت ارتباط با ما میتوانید از دایرکت مسیج اینستاگرام اتحادیه به نشانی AMLAKTEHRAN7334 و یا شماره واتساپی  09392021997 استفاده نمایید و یا بصورت کتبی به واحد روابط عمومی اتحادیه ارائه بدهید. 
خواهشمندیم در صورت ارسال هرگونه پیام نام و نام خانوادگی و شماره پرونده خویش را در ذیل نامه مقرون فرمایید.

سپاس فراوان
واحد روابط عمومی اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

دیدگاه کاربران
0 دیدگاه
شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید