«إِنّ اَعْفَى النّاسِ مَنْ عَفَا عَنْ قُدْرَةٍ». || امام حسين (ع) فرمود: «باگذشت‏ ترين مردم كسى است كه با وجود قدرت، گذشت كند» || (بحار الانوار، ج ۷۵ ص ۱۲۱ ح۴ )
امروزیکشنبه 1401/09/06پایگاه اطلاع رسانی و خبری

اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

راهنمای رفع اشکال پرداخت حق عضویت


راهنمای رفع اشکال پرداخت حق عضویت - در مراحل پرداخت حق عضویت اکثرا به علت عدم کلیک بر روی دکمه «تکمیل فرآیند خرید» مبلغ هر بار به حساب اعضاء محترم برگشت داده میشه این روال برای پذیرش فرآیند خرید یا همان پرداخت مبلغ در پرداخت های اینترنتی الزام می باشد و با کلیک بر روی این دکمه شما تأیید میکنید که این مبلغ از حساب شما به طور قطعی کم شود و دیگر برگشت داده نشود برای همین حتما باید برای تکمیل پرداخت این کلید را کلیک کنید .تا یک رسید قابل چاپ با آرم اتحادیه به اعضاء محترم ارائه شود.

در مراحل پرداخت حق عضویت اکثرا به علت عدم کلیک بر روی دکمه  «تکمیل فرآیند خرید»  مبلغ هر بار به حساب اعضاء محترم برگشت داده میشه این روال برای پذیرش فرآیند خرید یا همان پرداخت مبلغ در پرداخت های اینترنتی الزام می باشد و با کلیک بر روی این دکمه شما تأیید میکنید که این مبلغ از حساب شما به طور قطعی کم شود و دیگر برگشت داده نشود برای همین حتما باید برای تکمیل پرداخت این کلید را کلیک کنید .تا یک رسید قابل چاپ با آرم اتحادیه به اعضاء محترم ارائه شود.

 

بعد از وارد کردن مشخصات کارت و زدن کلیک بر روی دکمه پرداخت پنجره ی زیر نمایش داده میشود تا کاربر عملیات پرداخت رو تأیید کند و به عنوان رسید دیجیتالی و برداشت از حساب شما محسوب میشه و این مبلغ در این مرحله قابل برگشت می باشد. اگر این دکمه  تکمیل فرآیند خرید  را بزنید پرداخت تکمیل شده و رسید با آرم اتحادیه و مشخصات شما برای چاپ نمایش داده میشود 

 

اگر به هر علتی موفق به زدن این کلید نشوید پرداخت ناقص بوده و تا 72 ساعت به حساب شما برگشت داده میشود . 

در بعضی مرور گرها بعد از زدن این دکمه پیغامی به شکل زیر نمایش داده میشود .که باید در این حین کلید  send anyway را بزنید تا رسید با آرم اتحادیه ارائه شود .

دیدگاه کاربران
0 دیدگاه
شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید