«إِنّ اَعْفَى النّاسِ مَنْ عَفَا عَنْ قُدْرَةٍ». || امام حسين (ع) فرمود: «باگذشت‏ ترين مردم كسى است كه با وجود قدرت، گذشت كند» || (بحار الانوار، ج ۷۵ ص ۱۲۱ ح۴ )
امروز دوشنبه 1399/06/31پایگاه اطلاع رسانی و خبری

اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

مراسم تمدید جواز كسب تعدادی از اعضاي صنف با حضور هيات مديره اتحادیه در كنار برگزاري كارگاه مبارزه با پولشويي و تامين مالي تروريسم


به گزارش روابط عمومی دوشنبه مورخ 30 اردیبهشت ماه 98 طی مراسمی در سالن کنفرانس اتحادیه، پروانه كسب تعدادي از اعضاي صنف تمدید و اعطاء شد.

عبدالله فرجی با ذکر این که ما آورنده پایین قیمت هستیم خاطر نشان ساخت: متاسفانه حمایت وزارت بازرگانی از سایت های موجود در شبکه های اینترنتی موجب گرانی و بالا رفتن قیمت می شود قیمت هایی که در این سایت ها ثبت می شود با  قیمتهای موجود در دفاتر املاک مغایرت دارد .

نایب رییس اتحادیه با طرح موضوع گرفتن بیعانه در ازای نگه داشتن ملک دیگری توضیح داد: مشاوران املاک نباید به هیچ وجه بِیعانه دریافت نمایند، چراکه این بِیعانه باید به مالک یا مستاجر داده شود و گرفتن آن از سوی مشاوران املاک ممنوع است. همچنین هیچ یک از مشاوران نباید پس از تنظیم قرارداد و امضای آن، قرارداد را پیش خود نگاه دارند..

ایشان در خصوص ضریب مالیاتی و ارزش افزوده گفت:یکی دیگر از مسائل حائز اهمیت اتحادیه، بحث مالیات بر ارزش افزوده است .مصطفی قلی خسروی و هیات مدیره با پشتیبانی شما عزیزان در جهت دفاع از این صنف و پایین آمدن ارزش افزوده پیگیریهای متعددی را انجام داده اند.

طی مراسم، فرجی به سوالات کلیه اعضای حاضر در جلسه پاسخ داده و از نقطه نظرات و ایده های آنها در جهت پیشبرد اهداف صنف استقبال نمودند.

در ادامه این نشست، کارگاه آموزشی مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم  توسط محمد صادق کاشانی وسعید لطفی برگزار شد و به شرکت‌کنندگان گواهینامه معتبر نیز ارائه داده شد.

این مراسم با اعطاء پروانه كسب  توسط نایب رییس اتحادیه  و اعضای هیات مدیره صنف مشاوران املاک تهران به پایان رسید .

دیدگاه کاربران
0 دیدگاه
شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید