«إِنّ اَعْفَى النّاسِ مَنْ عَفَا عَنْ قُدْرَةٍ». || امام حسين (ع) فرمود: «باگذشت‏ ترين مردم كسى است كه با وجود قدرت، گذشت كند» || (بحار الانوار، ج ۷۵ ص ۱۲۱ ح۴ )
امروز شنبه 1397/10/29پایگاه اطلاع رسانی و خبری

اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

عنوان عکس 1
آرشیو کامل خبرهادرباره ما


تاریخچه

تغییرات اجتماعی ، سیاسی ، فرهنگی و ... شیوه زندگی ، آداب و رسوم و ارتباطات اجتماعی را تحت تاثیر قرار می دهد .از این ره گذر باید گفت : دگرگونی ها و تاثیر گذاری ها در طول تاریخ آنی نبوده بلکه آتی است.

با توجه به بافت شهر و فرهنگ شهرنشینی درسال 1341 نیاز به تشکیل اتحادیه ای پاسخگو به درخواست های جدید ، از سوی واحدهای مشاوران املاک احساس شد و در سال 1343 تخستین تشکل صنفی واقع در چهارراه ولیعصر " عج " (جمهوری) آغاز به کار کرد.

پس از انقلاب شکوهمند اسلامی ، اتحادیه توسط هیئت مدیره با کمترین امکانات ، روند رو به رشد و دوره جدیدی را آغاز کرد .

درسال 1378 که اتحادیه به هیئت مدیره جدید تحویل داده شد با انبوهی از بدهی و زائر سرایی در حد سفت کاری روبه رو بود اما با همت همه جانبه هیئت مدیره و با عنایت حضرت حق گام های اولیه محکم برداشته شد ؛ درحال حاضر اعضاء اتحادیه در بنای جدید در هفت طبقه به مساحت 1300 متر مربع بنا و با حفظ ساختمان قدیمی ، مشغول به فعالیت هستند .

هیئت مدیره

1

رئیس اتحادیه

مصطفی قلی خسروی

2

نایب رئیس اول اتحادیه

حسام عقبایی

3

نایب رئیس دوم اتحادیه

عبداله مکاری فرجی

4

خزانه دار اتحادیه

نسرین آبیور

5

دبیر اتحادیه

علی اصغر مرادزاده

6

عضو هیات مدیره اول

احمد آذری

7

عضو هیات مدیره دوم

سعید لطفی

8

بازرس اتحادیه

محمد صادق کاشانی


برای درخواست صدور جواز ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و بعد از فعالسازی حساب کاربریتان مراحل صدور را با این حساب کاربری پیگیری کنید .


برای درخواست صدور جواز ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و بعد از فعالسازی حساب کاربریتان مراحل صدور را با این حساب کاربری پیکیری کنید .


برای ثبت شکایات و پیشنهادات و انتقادات ازاین قسمت می توانید استفاده کنید موضوع را به صورت طبقه بندی واحد های اتحادیه مجزا کنید تا سریعتر به نتیجه برسید،


استعلام جواز برای پرونده های فعال محیا می باشد و کسانی که پرونده جواز آنها در سامانه اتحادیه جاری هستند می توان از این طریق استعلام کرد، این خدمت ویژه عموم مردم می باشد.


قسمت مکاتبات پرونده فعلا در حال آماده سازی می باشد و به دلیل حجم بیشتراطلاعات نیاز به بررسی بیشتر می باشد تا به نحو احسن نیازمندی های اعضا< محترم مرتفع گردد.


این مورد مشمول اعضاء ذیل است : صاحبان بیشتر از یک جواز ، تمام اعضاء خانم اتحادیه ، و کسانی که سواد کمتر از سیکل داشته باشند و موارد خاص ملزم به تعیین مباشر