«إِنّ اَعْفَى النّاسِ مَنْ عَفَا عَنْ قُدْرَةٍ». || امام حسين (ع) فرمود: «باگذشت‏ ترين مردم كسى است كه با وجود قدرت، گذشت كند» || (بحار الانوار، ج ۷۵ ص ۱۲۱ ح۴ )
امروزیکشنبه 1399/06/30پایگاه اطلاع رسانی و خبری

اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

نشست صمیمانه سعید لطفی عضو هیات مدیره و مدیر اجرایی با اعضای مناطق 2 و 3 اتحادیه در كنار برگزاري كارگاه مبارزه با پولشويي و تامين مالي تروريسم/ برگزاری انتخابات بازرس منطقه


به گزارش روابط عمومی اتحادیه، چهارشنبه مورخ 25 اردیبهشت ماه 98 نشست صمیمانه سعید لطفی عضو هیات مدیره و مدیر اجرایی با اعضای مناطق 2 و 3 اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران برگزار شد که در کنار آن مراسم انتخابات بازرس از سوی اعضای این منطقه نیز دایر گردید.

در این مراسم پیش از آنکه سعید لطفی به ایراد سخنرانی بپردازد، کلیه اعضای حاضر در جلسه نقطه نظرات و ایده های خود را ارائه  دادند و پرسش‌های خود را در زمینه‌های صنفی مطرح و پاسخهای مربوطه را دریافت نمودند

لطفی در خصوص ضریب مالیاتی توضیح داد:یکی دیگر از مسائل حائز اهمیت اتحادیه، بحث ضریب مالیاتی است و تلاشهایی که ریاست اتحادیه با همراهی هیات مدیره در جهت کاهش آن صورت گرفته است. به این ترتیب که قرار بود مجلس ده درصد ضریب مالیاتی را افزایش دهد اما با تلاشهای مصطفی قلی خسروی ضمن حذف این ده درصد دو درصد دیگر هم کسرشد.

در ادامه این نشست، کارگاه آموزشی مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم توسط وی برگزار شد و به شرکت‌کنندگان گواهینامه معتبر نیز اعطا گردید.              

این مراسم با صحبتهای  مصطفی گلشنی مسئول ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر  ادامه یافت.  

در پایان ،مراسم انتخاب بازرسان مناطق 2 و 3 نیز برگزار شد و افرادی که بیشترین رای را آوردند به هیات مدیره اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران جهت انجام بررسی‌های لازم ارجاع داده شدند.       

دیدگاه کاربران
0 دیدگاه
شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید