«إِنّ اَعْفَى النّاسِ مَنْ عَفَا عَنْ قُدْرَةٍ». || امام حسين (ع) فرمود: «باگذشت‏ ترين مردم كسى است كه با وجود قدرت، گذشت كند» || (بحار الانوار، ج ۷۵ ص ۱۲۱ ح۴ )
امروز دوشنبه 1399/04/23پایگاه اطلاع رسانی و خبری

اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

مراسم تمدید جواز كسب تعدادی از اعضاي اتحاديه با حضور اعضاي هيات مديره در كنار برگزاري كارگاه مبارزه با پولشويي و تامين مالي تروريسم


به گزارش روابط عمومی یک شنبه مورخ 8 اردیبهشت ماه 98 طی مراسمی در سالن کنفرانس اتحادیه، پروانه كسب تعدادي از اعضاي صنف تمدید و اعطاء شد.

عبدالله فرجی ضمن خوش آمدگویی به اعضای محترم حاضر در جلسه اظهارداشت : با توجه به اینکه رسانه ها وعده ای از مردم بالا  رفتن قیمت مسکن را به دفاتر املاک نسبت می دهند رییس اتحادیه و هیات مدیره با مصاحبه های متعدد در رسانه ها تمام تلاش خود را در جهت ثابت کردن خلاف این موضوع داشته اند

نایب رییس اتحادیه با ذکر این که ما آورنده پایین قیمت هستیم خاطر نشان ساخت: متاسفانه حمایت وزارت بازرگانی از سایت های موجود در شبکه های اینترنتی موجب گرانی و بالا رفتن قیمت می شود قیمت هایی که در این سایت ها ثبت می شود با  قیمتهای موجود در دفاتر املاک مغایرت دارد .

ایشان در خصوص ضریب مالیاتی و ارزش افزوده گفت:یکی دیگر از مسائل حائز اهمیت اتحادیه، بحث مالیات بر ارزش افزوده است .مصطفی قلی خسروی و هیات مدیره با پشتیبانی شما عزیزان در جهت دفاع از این صنف و پایین آمدن ارزش افزوده پیگیریهای متعددی را انجام داده اند.

در ادامه این نشست، کارگاه آموزشی مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم  توسط محمد صادق کاشانی برگزار شد و به شرکت‌کنندگان گواهینامه معتبر نیز ارائه داده شد.

این مراسم با اعطاء پروانه كسب  توسط نایب رییس اتحادیه  و اعضای هیات مدیره صنف مشاوران املاک تهران به پایان رسید .

دیدگاه کاربران
0 دیدگاه
شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید