«إِنّ اَعْفَى النّاسِ مَنْ عَفَا عَنْ قُدْرَةٍ». || امام حسين (ع) فرمود: «باگذشت‏ ترين مردم كسى است كه با وجود قدرت، گذشت كند» || (بحار الانوار، ج ۷۵ ص ۱۲۱ ح۴ )
امروزیکشنبه 1399/06/30پایگاه اطلاع رسانی و خبری

اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

برگزاری جشن نوروز 1398 و میلاد با سعادت مولای متقیان امیر المومنین با حضور رییس و هیات مدیره اتحادیه ،رییس دانشگاه و کارمندان در اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران


به گزارش روابط عمومی اتحادیه، روز سه شنبه مورخ 28 اسفند ماه 97 مراسم با شکوهی در خصوص جشن نوروز 98 و میلاد با سعادت امیر مومنان حضرت علی (ع) در اتحادیه صنف مشاوارن املاک تهران برگزار شد ، این مراسم با تلاوت آیاتی چند از قرآن مجید و پخش سرود ملی و اعلام برنامه توسط مجری آغاز گردید.

در ادامه مصطفی قلی خسروی ضمن ابراز خرسندی نسبت به حضور کارمندان عزیز در جشن پایان سال اظهار داشت: سال نو را به  هیات مدیره محترم  ، همکاران و همراهان عزیزم تبریک عرض می نمایم و از شما همراهان گرامي انتظار  دارم تا در سال نو با انرژی و انگیزه فراوان و ادب و احترام با اعضای صنف برخورد داشته باشید و گذشت را سرلوحه کار خود قرار دهید.

طی این مراسم عبدالله  فرجی نایب رییس اتحادیه سال نو را به همکاران تبریک گفته و همه کارمندان را به صمیمیت و دوستی و صداقت دعوت نمودند.

دیدگاه کاربران
0 دیدگاه
شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید