«إِنّ اَعْفَى النّاسِ مَنْ عَفَا عَنْ قُدْرَةٍ». || امام حسين (ع) فرمود: «باگذشت‏ ترين مردم كسى است كه با وجود قدرت، گذشت كند» || (بحار الانوار، ج ۷۵ ص ۱۲۱ ح۴ )
امروز دوشنبه 1399/06/31پایگاه اطلاع رسانی و خبری

اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

اختتامیه ششمین نمایشگاه بین المللی املاک و مستغلات


به گزارش روابط عمومی اتحادیه : روز دوشنبه مورخ 13 اسفند ماه 97 مراسم اختتامیه ششمین نمایشگاه بین المللی املاک و مستغلات با حضور مصطفی قلی خسروی و هیات مدیره اتحادیه ،دکتر مجید خسروی ، محمد علی عباس زاده دیباور رییس دانشگاه علمی کاربردی وکارمندان اتحادیه ،دانشگاه و کمیسیون تخصصی ، هیات مدیره اتحادیه املاک قم در سالن خلیج فارس برگزار شد .

این مراسم با تلاوت قرآن و پخش سرود ملی آغاز گردید و آقای فیروزی مجری مراسم فهرست برنامه را اعلام نمود.

رئیس اتحادیه مشاوران املاک با انتقاد از سایت‌هایی که به افزایش قیمت مسکن دامن می‌زنند، گفت: طبیعتاً اگر قیمت‌ها بالا برود معاملات پایین می‌آید و درآمد مشاوران املاک کم می‌شود، بنابراین دفاتر املاک به هیچ عنوان خواستار افزایش قیمت مسکن نیستند.

مصطفی قلی خسروی در اختتامیه ششمین نمایشگاه املاک و مستغلات اظهار کرد: کار مشاور املاک این است که بر روی یک فایل دلالت کند. وقتی یک نفر خانه خود را برای فروش به دفاتر املاک می‌گذارد اولین حرفی که مشاور به او می‌گوید این است که آیا حاضری ارزان‌تر بفروشی؟ زیرا هدف دفاتر این است که خانه به فروش برسد تا آنها نیز حق‌الزحمه دریافت کنند. پس ذات شغل مشاوران املاک پایین آوردن قیمت مسکن است.

وی با اشاره به اقدام برخی دفاتر املاک در دهه ۷۰ و ۸۰ که قیمت را بر روی شیشه مغازه خود می‌چسباندند خاطرنشان کرد: این اقدام مشاوران املاک در آن زمان بدون آنکه فعل و انفعالی صورت گرفته باشد باعث افزایش قیمت می‌شد. در حال حاضر نیز بعضی سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها که به ریشه خود یعنی اتحادیه املاک متصل نیستند چنین نقشی را دارند و باعث گرانی مسکن می‌شوند.

در پایان مراسم خسروی به همراه هیات مدیره از مشارکت کنندگان در ششمین نمایشگاه املاک و مستغلات تقدیر نمود و به پاس یادبود تقدیرنامه  و تندیس به غرفه های برتر اعطا گردید.

دیدگاه کاربران
0 دیدگاه
شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید