«إِنّ اَعْفَى النّاسِ مَنْ عَفَا عَنْ قُدْرَةٍ». || امام حسين (ع) فرمود: «باگذشت‏ ترين مردم كسى است كه با وجود قدرت، گذشت كند» || (بحار الانوار، ج ۷۵ ص ۱۲۱ ح۴ )
امروز شنبه 1399/11/04پایگاه اطلاع رسانی و خبری

اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

برگزاری جلسه بازرسان افتخاری اتحادیه و ارائه حکم بازرسی با حضور رئیس و اعضای هیات مدیره در سالن کنفرانس


به گزارش روابط عمومي اتحاديه، سه شنبه مورخ 18 دی ماه 97، جلسه ارائه حکم بازرسان افتخاری اتحادیه با حضور رئیس و اعضای هیأت مدیره برگزار شد.

در اين مراسم مصطفی قلی خسروی ضمن ابراز خرسندی نسبت به حضور عزیزان در جلسه فوق اظهار داشت: شما عزیزان عامل اصلی نگهداری آبروی اتحادیه در مناطق هستید و به نوعي هیات امنای اتحادیه محسوب می شوید. از شما همراهان گرامي انتظار می رود تا با ادب و احترام با اعضای صنف برخورد داشته باشید و گذشت را سرلوحه کار خود قرار دهید. البته نه اینکه از خطاها و اشتباهات چشم پوشی کنید، چراكه این امر به معنای خیانت خواهد بود.

رئیس اتحادیه املاک تهران خاطر نشان ساخت: بازرسان دقت داشته باشند استخدام کارمند خانم صرفا جهت کار در داخل دفاتر املاک مجاز می باشد در غیر این صورت ممنوع می باشد.

وي تاکید كرد: به مردم دروغ نگویید و از دروغ و نفاق برحذر باشید و بپذیرید که مردم با توجه به سخنانی که رسانه ها در خصوص مشاوران املاک می گویند باز هم شما را قبول دارند و امین می دانند.

در ادامه احمد آذری عضو هیات مدیره خطاب به بازرسان اعلام نمود که از هرگونه تشکل حل اختلاف در دفاتر خود و یا دفتر اعضا جلوگیری نمایند و بازرسان حق دخالت در شکایتهای مطروحه را ندارند و بایستی مراتب را به اتحادیه اعلام نمایند و یا به سمت اتحادیه شاکی و یا متشاکی را هدایت کنند و همچنین بازرسان  بایستی از هر گونه ایجاد تشنج خودداری نمایند

و در پايان، مراسم با ارائه حکم بازرسی و پاسخگویی به سوالات مطرح شده، به اتمام رسید.

دیدگاه کاربران
0 دیدگاه
شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید