«إِنّ اَعْفَى النّاسِ مَنْ عَفَا عَنْ قُدْرَةٍ». || امام حسين (ع) فرمود: «باگذشت‏ ترين مردم كسى است كه با وجود قدرت، گذشت كند» || (بحار الانوار، ج ۷۵ ص ۱۲۱ ح۴ )
امروز شنبه 1399/06/29پایگاه اطلاع رسانی و خبری

اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

ديدار رييس اتحاديه املاك تهران با نماينده خوانسار و گلپايگان


مصطفی قلی خسروی و هیات مدیره اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران با مهندس علی بختیاری، نماینده خوانسار و گلپایگان در محل اتحادیه دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی، چهارشنبه مورخ  26 دی ماه 97 جلسه ای با حضور مهندس علی بختیاری به همراه اعضای هیات مديره خوانسار، مصطفی قلی خسروی و هیات مدیره اتحادیه تهران در سالن کنفرانس اتحادیه برگزار شد.

این جلسه با تلاوت آیات قرآن مجید و مدیحه سرایی اعضای هیات خوانسار آغاز گردید.

در ابتدای جلسه، مهندس علی بختیاری اظهار داشت: دولت در نظر داشت با انبوه سازی مشکل افزایش قیمت را حل کند، اما بنا بر دلایلي همچون افزايش قیمت مصالح ساختمان پيش از افزایش نرخ ارز، رشد دوبرابري هزینه های خرید و اجاره كه گرفتاریهایی را برای مردم ایجاد نمود، اين مشكل برطرف نشد.

نماینده خوانسار و گلپایگان افزود: هدف از برگزاری این جلسه کمک و استفاده از تجربه شما در این زمینه می باشد و خواهش بنده این است که شما نقطه نظرات و پیشنهادات خود را به ما انتقال دهید تا در حوزه سیاست گذاری بتوانیم سیاست مناسب تری را در این بخش پایه گذاری کنیم، زیرا یکی از دغدغه های اصلی و مهم ما بخش مسکن می باشد.

در ادامه مصطفی قلی خسروی با بیان اینکه دولت باید تسهیلات ویژه ای در اختیار مردم قرار دهد، خاطر نشان ساخت: شما باید راهکارهایی را در این زمینه در نظر بگیرید؛ برای مثال، کشور های جهان اول 80 درصد وام را با ٤ درصد بهره مي دهند؛ این به معنای واقعی قانون وام گرفتن است ولی در کشور ما بانک ها بنگاه های کسب و کار ایجاد کرده اند و برای مردم مشکلاتی را به وجود می آورند.

رییس اتحادیه املاک تهران خطاب به بختیاری گفت: من از شما می خواهم موارد مهمي چون کد رهگیری که امنیت معاملات است و از پولشوئی و فساد جلوگیری می کند و همچنين مالیات بر ارزش افزوده را پیگیری نمایید.

در آخر مهندس علی بختیاری به همراه اعضای هیات خوانسار از فضای اتحادیه، کمیسیون تخصصی و مرکز آموزش علمی کاربردی اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران بازدید نمودند.

 

 

 

دیدگاه کاربران
0 دیدگاه
شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید