«إِنّ اَعْفَى النّاسِ مَنْ عَفَا عَنْ قُدْرَةٍ». || امام حسين (ع) فرمود: «باگذشت‏ ترين مردم كسى است كه با وجود قدرت، گذشت كند» || (بحار الانوار، ج ۷۵ ص ۱۲۱ ح۴ )
امروز دوشنبه 1397/11/01پایگاه اطلاع رسانی و خبری

اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

عنوان عکس 1
آرشیو کامل خبرها

نشست مشترک مصطفی قلی خسروی با بسیجانتشار : روز چهارشنبه 1396/11/04

نشست مشترك رييس و اعضاءهیات مدیره اتحادیه صنف مشاوران املاك تهران با بسيج اصناف تهران بزرگ حوزه مقاومت بسيج شهيد مهدي عراقي ۲بهمن ماه در محل اتحاديه برگزار شد.

نشست مشترک مصطفی قلی خسروی با بسیج

نشست مشترك رييس  و اعضاءهیات مدیره  اتحادیه صنف مشاوران املاك تهران با بسيج اصناف تهران بزرگ حوزه مقاومت بسيج شهيد مهدي عراقي ۲بهمن ماه  در محل اتحاديه برگزار شد.


به گزارش روابط عمومي اتحاديه، در اين نشست مصطفي قلي خسروي ضمن تقدير از عملكرد بسيج در كشور اظهار داشت: من و اعضاي هيات مديره از بسيج انتظار ديگري داريم و دست همكاري و همياري شما عزيزان را مي طلبيم.

رييس اتحاديه صنف مشاوران املاك تهران افزود: بسيج بايد به نوعي كمك رسان اتحاديه باشد و از حق مشاوران املاك در سطح شهر دفاع كند، چرا كه اين اقدام هم به نوعي امر به معروف و نهي از منكر است.

وي تصريح كرد: ما دست كمك و ياري بسيج را مي فشاريم و اميد داريم همكاري و مشاركت هاي تنگاتنگي با يكديگر داشته باشيم.

دیدگاه کاربران
0 دیدگاه
شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید

برای درخواست صدور جواز ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و بعد از فعالسازی حساب کاربریتان مراحل صدور را با این حساب کاربری پیگیری کنید .


برای درخواست صدور جواز ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و بعد از فعالسازی حساب کاربریتان مراحل صدور را با این حساب کاربری پیکیری کنید .


برای ثبت شکایات و پیشنهادات و انتقادات ازاین قسمت می توانید استفاده کنید موضوع را به صورت طبقه بندی واحد های اتحادیه مجزا کنید تا سریعتر به نتیجه برسید،


استعلام جواز برای پرونده های فعال محیا می باشد و کسانی که پرونده جواز آنها در سامانه اتحادیه جاری هستند می توان از این طریق استعلام کرد، این خدمت ویژه عموم مردم می باشد.


قسمت مکاتبات پرونده فعلا در حال آماده سازی می باشد و به دلیل حجم بیشتراطلاعات نیاز به بررسی بیشتر می باشد تا به نحو احسن نیازمندی های اعضا< محترم مرتفع گردد.


این مورد مشمول اعضاء ذیل است : صاحبان بیشتر از یک جواز ، تمام اعضاء خانم اتحادیه ، و کسانی که سواد کمتر از سیکل داشته باشند و موارد خاص ملزم به تعیین مباشر