«إِنّ اَعْفَى النّاسِ مَنْ عَفَا عَنْ قُدْرَةٍ». || امام حسين (ع) فرمود: «باگذشت‏ ترين مردم كسى است كه با وجود قدرت، گذشت كند» || (بحار الانوار، ج ۷۵ ص ۱۲۱ ح۴ )
امروز شنبه 1397/10/29پایگاه اطلاع رسانی و خبری

اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

عنوان عکس 1
آرشیو کامل خبرها

اعضاءمحترم اتحادیه صنف مشاوران املاک تهرانانتشار : روز چهارشنبه 1396/11/04

احتراما؛ به استحضار می‌رساند طبق بررسی‌های به عمل آمده از عملکرد نمایشگاه بین‌المللی املاک و مستغلات طی دو سال گذشته، نتایج مطلوب و بار اقتصادی قابل‌قبولی برای اعضای محترم اتحادیه حاصل نیامده و اهداف موردنظر این مجموعه محقق نشده است.

اعضای محترم اتحاديه صنف مشاوران املاك تهران

باسلام،

  احتراما؛ به استحضار می‌رساند طبق بررسی‌های به عمل آمده از عملکرد نمایشگاه بین‌المللی املاک و مستغلات طی دو سال گذشته، نتایج مطلوب و بار اقتصادی قابل‌قبولی برای اعضای محترم اتحادیه حاصل نیامده و اهداف موردنظر این مجموعه محقق نشده است.

  لازم به ذکر است می بایست مشاوران املاک حضور بسیار پررنگی در نمایشگاه داشته باشند و با در دست داشتن پروژه‌های شاخص به کسب درآمد بالا و قابل ملاحظه بپردازند. اما در طول برگزاری دو دوره گذشته نمایشگاه، این هدف مهم میسر نگردیده و از این رو تصمیم بر عدم حضور اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران در این نمایشگاه گرفته شده است.

  ضروری است پس از انجام بررسی‌های لازم و آسیب‌شناسی‌های مربوطه، به برگزاری این نمایشگاه در زمان مناسب و مطابق با سیاست‌های راهبردی اتحادیه اقدام مقتضی صورت خواهد گرفت.

  لذا، به اطلاع همکاران و اعضای محترم صنف مشاوران املاک می‌رساند برگزاري پنجمين دوره از نمايشگاه بين‌المللي املاك و مستغلات در بهمن ماه سال جاري بدون هماهنگي با اتحاديه صورت گرفته و مورد تاييد اعضای هيات مديره و اينجانب نمي‌باشد.((مصطفی قلی خسروی رئیس اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران ))

دیدگاه کاربران
0 دیدگاه
شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید

برای درخواست صدور جواز ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و بعد از فعالسازی حساب کاربریتان مراحل صدور را با این حساب کاربری پیگیری کنید .


برای درخواست صدور جواز ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و بعد از فعالسازی حساب کاربریتان مراحل صدور را با این حساب کاربری پیکیری کنید .


برای ثبت شکایات و پیشنهادات و انتقادات ازاین قسمت می توانید استفاده کنید موضوع را به صورت طبقه بندی واحد های اتحادیه مجزا کنید تا سریعتر به نتیجه برسید،


استعلام جواز برای پرونده های فعال محیا می باشد و کسانی که پرونده جواز آنها در سامانه اتحادیه جاری هستند می توان از این طریق استعلام کرد، این خدمت ویژه عموم مردم می باشد.


قسمت مکاتبات پرونده فعلا در حال آماده سازی می باشد و به دلیل حجم بیشتراطلاعات نیاز به بررسی بیشتر می باشد تا به نحو احسن نیازمندی های اعضا< محترم مرتفع گردد.


این مورد مشمول اعضاء ذیل است : صاحبان بیشتر از یک جواز ، تمام اعضاء خانم اتحادیه ، و کسانی که سواد کمتر از سیکل داشته باشند و موارد خاص ملزم به تعیین مباشر