«إِنّ اَعْفَى النّاسِ مَنْ عَفَا عَنْ قُدْرَةٍ». || امام حسين (ع) فرمود: «باگذشت‏ ترين مردم كسى است كه با وجود قدرت، گذشت كند» || (بحار الانوار، ج ۷۵ ص ۱۲۱ ح۴ )
امروز دوشنبه 1397/11/01پایگاه اطلاع رسانی و خبری

اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

عنوان عکس 1
آرشیو کامل خبرها

نشست مشترك خسروي با حقوقدانان فارغ التحصيل دانشگاه اتحاديه املاك.انتشار : روز دوشنبه 1396/10/25

نشست مشترك رياست اتحاديه صنف مشاوران املاك تهران با حقوقدانان فارغ التحصيل دانشگاه اتحاديه شنبه مورخ ٢٣ دي ماه برگزار شد.

نشست مشترك خسروي با حقوقدانان فارغ التحصيل دانشگاه اتحاديه املاك.

نشست مشترك رياست اتحاديه صنف مشاوران املاك تهران با حقوقدانان فارغ التحصيل دانشگاه اتحاديه شنبه  مورخ ٢٣ دي ماه برگزار شد.


به گزارش روابط عمومي اتحاديه، در اين نشست حقوقدانان نقطه نظرات و ايده هاي خود را در جهت ارتقاي صنف و رشد سطح علمي دانشگاه ابراز داشتند و در خصوص مسائل مربوط به آن به بحث و بررسي پرداختند.

همچنين در ادامه مصطفي قلي خسروي اظهار داشت: كليه اين نقطه نظرات به زودي در جلسه هيات مديره اتحاديه صنف مشاوران املاك تهران مطرح خواهند شد و تصميمات مربوطه اخذ ميشود.

وي در پايان تصريح كرد: پس از اخذ تصميمات لازم در هيات مديره، جزييات اين مسائل و موضوعات مربوطه به اطلاع اعضاي محترم اتحاديه متعاقبا خواهد رسید .

دیدگاه کاربران
0 دیدگاه
شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید

برای درخواست صدور جواز ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و بعد از فعالسازی حساب کاربریتان مراحل صدور را با این حساب کاربری پیگیری کنید .


برای درخواست صدور جواز ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و بعد از فعالسازی حساب کاربریتان مراحل صدور را با این حساب کاربری پیکیری کنید .


برای ثبت شکایات و پیشنهادات و انتقادات ازاین قسمت می توانید استفاده کنید موضوع را به صورت طبقه بندی واحد های اتحادیه مجزا کنید تا سریعتر به نتیجه برسید،


استعلام جواز برای پرونده های فعال محیا می باشد و کسانی که پرونده جواز آنها در سامانه اتحادیه جاری هستند می توان از این طریق استعلام کرد، این خدمت ویژه عموم مردم می باشد.


قسمت مکاتبات پرونده فعلا در حال آماده سازی می باشد و به دلیل حجم بیشتراطلاعات نیاز به بررسی بیشتر می باشد تا به نحو احسن نیازمندی های اعضا< محترم مرتفع گردد.


این مورد مشمول اعضاء ذیل است : صاحبان بیشتر از یک جواز ، تمام اعضاء خانم اتحادیه ، و کسانی که سواد کمتر از سیکل داشته باشند و موارد خاص ملزم به تعیین مباشر