«إِنّ اَعْفَى النّاسِ مَنْ عَفَا عَنْ قُدْرَةٍ». || امام حسين (ع) فرمود: «باگذشت‏ ترين مردم كسى است كه با وجود قدرت، گذشت كند» || (بحار الانوار، ج ۷۵ ص ۱۲۱ ح۴ )
امروز شنبه 1397/10/29پایگاه اطلاع رسانی و خبری

اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

عنوان عکس 1
آرشیو کامل خبرها

دیدار رئیس و اعضای هیات مدیره اتحادیه املاک صنف مشاوران املاک شهرری با ریاست و هیات مدیره اتحادیه صنف مشاوران املاک تهرانانتشار : روز چهارشنبه 1396/09/29

رئیس و اعضای هیات مدیره اتحادیه صنف مشاوران املاک شهرری به منظور عرض تبریک و تهنیت به مناسبت انتخاب مجدد خسروی به عنوان ریاست اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران در این اتحادیه حضور بهم رساندند.

رئیس و اعضای هیات مدیره اتحادیه صنف مشاوران املاک شهرری به منظور عرض تبریک و تهنیت به مناسبت انتخاب مجدد خسروی به عنوان ریاست اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران در این اتحادیه حضور بهم رساندند.

 


به گزارش روابط عمومی اتحادیه، مصطفی‌قلی خسروی به همراه هیات مدیره اتحادیه تهران ضمن تشکر از حضور هیات مدیره شهرری و تقدیر از فعالیت های آن ها اظهار داشت: همه ما باید در ابتدا خدمتگذار مردم و سپس خدمت رسان به صنف خود باشیم و به عنوان مدیران با انگیزه به پیشرفت و توسعه صنف خود رفتار کنیم. چراکه مدیران بی انگیزه می توانند مشکلات عدیده ای را برای اتحادیه و اعضای محترم آن به وجود آورند.

خسروی در ادامه خاطر نشان ساخت: همبستگی و همدلی میان اتحادیه های مختلف استانی و منطقه ای می تواند از اهمیت بسیار بالایی برخوردار باشد که نباید از آن غافل بمانیم.

همچنین رئیس اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران افزود: کد رهگیری میزان محاسبه مالیاتی نیست، بلکه امنیت معاملات را به دنبال دارد و برای جلوگیری از پولشویی می تواند نقش بسزایی را ایفا کند. در واقع ضرورت صدور کد رهگیری در معاملات را باید مجددا قوت بخشیم و به آن اهمیت دهیم.

در پایان خانم شایسته، رئیس اتحادیه صنف مشاوران املاک شهرری نیز ضمن عرض تبریک و ابراز خرسندی از حضور مجدد خسروی بر مسند ریاست اتحادیه تهران گفت: امید می رود با ریاست جدید اتحادیه تهران و اعضای هیات مدیره آن بتوانیم موانع و مشکلاتی که در دوره قبل به وجود آمده بود را برطرف نمائیم.

دیدگاه کاربران
0 دیدگاه
شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید

برای درخواست صدور جواز ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و بعد از فعالسازی حساب کاربریتان مراحل صدور را با این حساب کاربری پیگیری کنید .


برای درخواست صدور جواز ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و بعد از فعالسازی حساب کاربریتان مراحل صدور را با این حساب کاربری پیکیری کنید .


برای ثبت شکایات و پیشنهادات و انتقادات ازاین قسمت می توانید استفاده کنید موضوع را به صورت طبقه بندی واحد های اتحادیه مجزا کنید تا سریعتر به نتیجه برسید،


استعلام جواز برای پرونده های فعال محیا می باشد و کسانی که پرونده جواز آنها در سامانه اتحادیه جاری هستند می توان از این طریق استعلام کرد، این خدمت ویژه عموم مردم می باشد.


قسمت مکاتبات پرونده فعلا در حال آماده سازی می باشد و به دلیل حجم بیشتراطلاعات نیاز به بررسی بیشتر می باشد تا به نحو احسن نیازمندی های اعضا< محترم مرتفع گردد.


این مورد مشمول اعضاء ذیل است : صاحبان بیشتر از یک جواز ، تمام اعضاء خانم اتحادیه ، و کسانی که سواد کمتر از سیکل داشته باشند و موارد خاص ملزم به تعیین مباشر