«إِنّ اَعْفَى النّاسِ مَنْ عَفَا عَنْ قُدْرَةٍ». || امام حسين (ع) فرمود: «باگذشت‏ ترين مردم كسى است كه با وجود قدرت، گذشت كند» || (بحار الانوار، ج ۷۵ ص ۱۲۱ ح۴ )
امروز دوشنبه 1397/11/01پایگاه اطلاع رسانی و خبری

اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

عنوان عکس 1
آرشیو کامل خبرها

نشست صمیمانه خسروی با برخی از واحدهای اتحادیهانتشار : روز چهارشنبه 1396/09/29

رئیس جدید اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران در نشستی صمیمانه با پرسنل واحدهای اتحادیه دیدار کرد

رئیس جدید اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران در نشستی صمیمانه با پرسنل واحدهای اتحادیه دیدار کرد


رئیس جدید اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران در نشستی صمیمانه با پرسنل واحدهای اتحادیه دیدار کرد و درخصوص نحوه فعالیت این واحدها و چگونگی پیشبرد اهداف و برنامه های مرتبط با آن ها به بحث و گفت وگو نشست.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه، مصطفی‌قلی خسروی در این نشست ضمن تاکید بر نقش بی بدلیل اطلاع رسانی دقیق در اتحادیه و ایجاد ارتباط دوسویه میان اتحادیه و جامعه، اظهار داشت: برقراری ارتباط تنگاتنگ با اعضای اتحادیه و تلاش در جهت اعتلای نام و جایگاه این نهاد از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است که واحدهای فعال در اتحادیه نباید از آن غافل بمانند.

رئیس اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران افزود: امید می رود با برقراری تعامل چندسویه میان واحدهای اتحادیه و پیشبرد صحیح و توسعه یافته اهداف و برنامه ها به ارتقای هرچه گسترده تر جایگاه اتحادیه در سطح جامعه دست پیدا کنیم.

دیدگاه کاربران
0 دیدگاه
شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید

برای درخواست صدور جواز ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و بعد از فعالسازی حساب کاربریتان مراحل صدور را با این حساب کاربری پیگیری کنید .


برای درخواست صدور جواز ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و بعد از فعالسازی حساب کاربریتان مراحل صدور را با این حساب کاربری پیکیری کنید .


برای ثبت شکایات و پیشنهادات و انتقادات ازاین قسمت می توانید استفاده کنید موضوع را به صورت طبقه بندی واحد های اتحادیه مجزا کنید تا سریعتر به نتیجه برسید،


استعلام جواز برای پرونده های فعال محیا می باشد و کسانی که پرونده جواز آنها در سامانه اتحادیه جاری هستند می توان از این طریق استعلام کرد، این خدمت ویژه عموم مردم می باشد.


قسمت مکاتبات پرونده فعلا در حال آماده سازی می باشد و به دلیل حجم بیشتراطلاعات نیاز به بررسی بیشتر می باشد تا به نحو احسن نیازمندی های اعضا< محترم مرتفع گردد.


این مورد مشمول اعضاء ذیل است : صاحبان بیشتر از یک جواز ، تمام اعضاء خانم اتحادیه ، و کسانی که سواد کمتر از سیکل داشته باشند و موارد خاص ملزم به تعیین مباشر