«إِنّ اَعْفَى النّاسِ مَنْ عَفَا عَنْ قُدْرَةٍ». || امام حسين (ع) فرمود: «باگذشت‏ ترين مردم كسى است كه با وجود قدرت، گذشت كند» || (بحار الانوار، ج ۷۵ ص ۱۲۱ ح۴ )
امروز دوشنبه 1397/11/01پایگاه اطلاع رسانی و خبری

اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

عنوان عکس 1
آرشیو کامل خبرها

برگزاري جلسه مالیاتی با حضور ریاست و اعضای هیات مدیره اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران در سالن کنفرانسانتشار : روز چهارشنبه 1397/10/19

به گزارش روابط عمومي اتحاديه، سه شنبه مورخ 18 دی ماه 97، جلسه مالیاتی اتحادیه با حضور رئیس و اعضای هیأت مدیره برگزار شد.

در اين مراسم مصطفی قلی خسروی اظهار داشت : آسیبهای ضریب مالیاتی همیشه به سمت قشر پایین جامعه می باشد ،کد رهگیری میزان محاسبه مالیاتی نیست فقط یک ابزار برای امنیت معامله می باشد.

رئیس اتحادیه املاک تهران خاطر نشان ساخت: اصل وزارت دارایی بر بی عدالتی می باشد مالیات یک مغازه 12 متری درمنطقه شوش با مغازه ای در منطقه شمال شهر یک جور محاسبه می گردد این موضوع موجب می شود که قشر کم درآمد آسیب ببیند .

در ادامه آقای فرجی عضو هیات مدیره این چنین بیان نمود : اعضای صنف ما اطلاعات کافی نسبت به ضریب مالیاتی ندارند و ما باید کلاسهایی جهت آموزش محاسبه ضریب مالیاتی  تشکیل دهیم تا اعضا بتوانند ضریب مالیاتی خود را محاسبه کنند، وی گفت ما نیز از ناعدالتی مالیاتی ناراضی هستیم و امیدواریم که دولت راهکاری در نظر بگیرد.

در ادامه احمد آذری ، علی اصغر مرادزاده عضو هیات مدیره و  نماینده های مالیاتی نقطه نظرات خود را در خصوص ضریب مالیاتی اعلام نمودند.

 

دیدگاه کاربران
0 دیدگاه
شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید

برای درخواست صدور جواز ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و بعد از فعالسازی حساب کاربریتان مراحل صدور را با این حساب کاربری پیگیری کنید .


برای درخواست صدور جواز ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و بعد از فعالسازی حساب کاربریتان مراحل صدور را با این حساب کاربری پیکیری کنید .


برای ثبت شکایات و پیشنهادات و انتقادات ازاین قسمت می توانید استفاده کنید موضوع را به صورت طبقه بندی واحد های اتحادیه مجزا کنید تا سریعتر به نتیجه برسید،


استعلام جواز برای پرونده های فعال محیا می باشد و کسانی که پرونده جواز آنها در سامانه اتحادیه جاری هستند می توان از این طریق استعلام کرد، این خدمت ویژه عموم مردم می باشد.


قسمت مکاتبات پرونده فعلا در حال آماده سازی می باشد و به دلیل حجم بیشتراطلاعات نیاز به بررسی بیشتر می باشد تا به نحو احسن نیازمندی های اعضا< محترم مرتفع گردد.


این مورد مشمول اعضاء ذیل است : صاحبان بیشتر از یک جواز ، تمام اعضاء خانم اتحادیه ، و کسانی که سواد کمتر از سیکل داشته باشند و موارد خاص ملزم به تعیین مباشر