«إِنّ اَعْفَى النّاسِ مَنْ عَفَا عَنْ قُدْرَةٍ». || امام حسين (ع) فرمود: «باگذشت‏ ترين مردم كسى است كه با وجود قدرت، گذشت كند» || (بحار الانوار، ج ۷۵ ص ۱۲۱ ح۴ )
امروز دوشنبه 1397/11/01پایگاه اطلاع رسانی و خبری

اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

عنوان عکس 1
آرشیو کامل خبرها

برگزاري جلسه بازرسان افتخاری اتحادیه و ارائه حکم بازرسی با حضور رئیس و اعضای هیات مدیره در سالن کنفرانسانتشار : روز چهارشنبه 1397/10/19

به گزارش روابط عمومي اتحاديه، سه شنبه مورخ 18 دی ماه 97، جلسه ارائه حکم بازرسان افتخاری اتحادیه با حضور رئیس و اعضای هیأت مدیره برگزار شد.

در اين مراسم مصطفی قلی خسروی ضمن ابراز خرسندی نسبت به حضور عزیزان در جلسه فوق اظهار داشت: شما عزیزان عامل اصلی نگهداری آبروی اتحادیه در مناطق هستید و به نوعي هیات امنای اتحادیه محسوب می شوید. از شما همراهان گرامي انتظار می رود تا با ادب و احترام با اعضای صنف برخورد داشته باشید و گذشت را سرلوحه کار خود قرار دهید. البته نه اینکه از خطاها و اشتباهات چشم پوشی کنید، چراكه این امر به معنای خیانت خواهد بود.

رئیس اتحادیه املاک تهران خاطر نشان ساخت: بازرسان دقت داشته باشند استخدام کارمند خانم صرفا جهت کار در داخل دفاتر املاک مجاز می باشد در غیر این صورت ممنوع می باشد.

وي تاکید كرد: به مردم دروغ نگویید و از دروغ و نفاق برحذر باشید و بپذیرید که مردم با توجه به سخنانی که رسانه ها در خصوص مشاوران املاک می گویند باز هم شما را قبول دارند و امین می دانند.

در ادامه احمد آذری عضو هیات مدیره خطاب به بازرسان اعلام نمود که از هرگونه تشکل حل اختلاف در دفاتر خود و یا دفتر اعضا جلوگیری نمایند و بازرسان حق دخالت در شکایتهای مطروحه را ندارند و بایستی مراتب را به اتحادیه اعلام نمایند و یا به سمت اتحادیه شاکی و یا متشاکی را هدایت کنند و همچنین بازرسان  بایستی از هر گونه ایجاد تشنج خودداری نمایند

و در پايان، مراسم با ارائه حکم بازرسی و پاسخگویی به سوالات مطرح شده، به اتمام رسید.

 

دیدگاه کاربران
0 دیدگاه
شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید

برای درخواست صدور جواز ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و بعد از فعالسازی حساب کاربریتان مراحل صدور را با این حساب کاربری پیگیری کنید .


برای درخواست صدور جواز ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و بعد از فعالسازی حساب کاربریتان مراحل صدور را با این حساب کاربری پیکیری کنید .


برای ثبت شکایات و پیشنهادات و انتقادات ازاین قسمت می توانید استفاده کنید موضوع را به صورت طبقه بندی واحد های اتحادیه مجزا کنید تا سریعتر به نتیجه برسید،


استعلام جواز برای پرونده های فعال محیا می باشد و کسانی که پرونده جواز آنها در سامانه اتحادیه جاری هستند می توان از این طریق استعلام کرد، این خدمت ویژه عموم مردم می باشد.


قسمت مکاتبات پرونده فعلا در حال آماده سازی می باشد و به دلیل حجم بیشتراطلاعات نیاز به بررسی بیشتر می باشد تا به نحو احسن نیازمندی های اعضا< محترم مرتفع گردد.


این مورد مشمول اعضاء ذیل است : صاحبان بیشتر از یک جواز ، تمام اعضاء خانم اتحادیه ، و کسانی که سواد کمتر از سیکل داشته باشند و موارد خاص ملزم به تعیین مباشر