«إِنّ اَعْفَى النّاسِ مَنْ عَفَا عَنْ قُدْرَةٍ». || امام حسين (ع) فرمود: «باگذشت‏ ترين مردم كسى است كه با وجود قدرت، گذشت كند» || (بحار الانوار، ج ۷۵ ص ۱۲۱ ح۴ )
امروز شنبه 1397/10/29پایگاه اطلاع رسانی و خبری

اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

عنوان عکس 1
آرشیو کامل خبرها

جلسه توجيهي و هم انديشي شوراي امر به معروف و نهي از منكر حوزه بسيج شهيد عراقي با حضور مصطفی قلی خسروی ،دبير سازمان بسيج اصناف تهران ، فرماندهان پايگاه و رؤساي اتحاديه هاي مرتبط مورخ 17 دیماه 97انتشار : روز سه شنبه 1397/10/18

به گزارش روابط عمومی اتحادیه دو شنبه مورخ 17 دی ماه 97 جلسه توجيهي و هم انديشي شوراي امر به معروف و نهي از منكر حوزه بسيج شهيد عراقي با حضور مصطفی قلی خسروی ،دبير سازمان بسيج اصناف تهران ، فرماندهان پايگاه و رؤساي اتحاديه هاي مرتبط در سالن کنفرانس برگزار شد.

در این مراسم مصطفی قلی خسروی ضمن خیر مقدم به مهمانان اظهار داشت: امر به معروف و نهی از منکر، به صورت فردی و همگانی است ،مرحله فردی که هر کس باید به تنهایی وظیفه نظارتی خود را انجام دهد و دیگری مرحله همگانی و دسته جمعی که در این حال، همه مردم موظفند برای پایان دادن به نابسامانی های اجتماعی دست به دست هم بدهند و با یکدیگر همکاری کنند وی افزود اعضای صنف باید رفتاری مناسب نسبت به این امر داشته باشند.

در ادامه هر یک از اعضای حاضر در جلسه صحبتهایی را در خصوص امر به معروف و نهی از منکر ایراد و نقطه نظرات خود را اعلام نمودند

این مراسم با اعطای هدیه ای به مصطفی قلی خسروی رئیس حوزه بسیج شهید عراقی به پایان رسید.

دیدگاه کاربران
0 دیدگاه
شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید

برای درخواست صدور جواز ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و بعد از فعالسازی حساب کاربریتان مراحل صدور را با این حساب کاربری پیگیری کنید .


برای درخواست صدور جواز ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و بعد از فعالسازی حساب کاربریتان مراحل صدور را با این حساب کاربری پیکیری کنید .


برای ثبت شکایات و پیشنهادات و انتقادات ازاین قسمت می توانید استفاده کنید موضوع را به صورت طبقه بندی واحد های اتحادیه مجزا کنید تا سریعتر به نتیجه برسید،


استعلام جواز برای پرونده های فعال محیا می باشد و کسانی که پرونده جواز آنها در سامانه اتحادیه جاری هستند می توان از این طریق استعلام کرد، این خدمت ویژه عموم مردم می باشد.


قسمت مکاتبات پرونده فعلا در حال آماده سازی می باشد و به دلیل حجم بیشتراطلاعات نیاز به بررسی بیشتر می باشد تا به نحو احسن نیازمندی های اعضا< محترم مرتفع گردد.


این مورد مشمول اعضاء ذیل است : صاحبان بیشتر از یک جواز ، تمام اعضاء خانم اتحادیه ، و کسانی که سواد کمتر از سیکل داشته باشند و موارد خاص ملزم به تعیین مباشر