«إِنّ اَعْفَى النّاسِ مَنْ عَفَا عَنْ قُدْرَةٍ». || امام حسين (ع) فرمود: «باگذشت‏ ترين مردم كسى است كه با وجود قدرت، گذشت كند» || (بحار الانوار، ج ۷۵ ص ۱۲۱ ح۴ )
امروز شنبه 1397/10/29پایگاه اطلاع رسانی و خبری

اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

عنوان عکس 1
آرشیو کامل خبرها

دومین جلسه اتاق فکر در اتحاديه برگزار شدانتشار : روز سه شنبه 1397/09/20

به گزارش روابط عمومی :دومین جلسه اتاق فکر روز سه شنبه مورخ 20 آذر ماه 97 با حضور ريیس و هیات مدیره اتحادیه، دکتر مجیدخسروی، دکتر محمد علی عباس زاده و اعضاي گروه در سالن کنفرانس اتحادیه برگزار شد.

در این مراسم مصطفی قلی خسروی ضمن تشکر از حضور اعضاء اظهار داشت: ما اتاق فکر را تشکیل دادیم تا از نظر فرهنگی، آموزشی و رفاهی به ما ایده های جدید بدهد تا بتوانیم برای اعضای صنف نوآوری داشته باشیم و انتظار داریم اگر اشتباهی صورت می گیرد آن را اعلام نمایند.

رييس اتحاديه صنف مشاوران املاك تهران افزود: من از اعضاء درخواست دارم توجه بیشتری به مسائل از جمله اشتباهات و خطاها داشته باشند و در قالب مشاوره به من یاری دهند.

همچنین در ادامه جلسه احمد آذری و شهرام شوشی نسب در خصوص همکاری و هماهنگی بین اعضای اتاق صحبت نموده و خواستار ارائه ایده و افکار نو جهت پیشبرد بهتر کار بودند.

جلسه با انتقادات و پیشنهادات و بررسی مشکلات به پایان رسید

دیدگاه کاربران
0 دیدگاه
شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید

برای درخواست صدور جواز ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و بعد از فعالسازی حساب کاربریتان مراحل صدور را با این حساب کاربری پیگیری کنید .


برای درخواست صدور جواز ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و بعد از فعالسازی حساب کاربریتان مراحل صدور را با این حساب کاربری پیکیری کنید .


برای ثبت شکایات و پیشنهادات و انتقادات ازاین قسمت می توانید استفاده کنید موضوع را به صورت طبقه بندی واحد های اتحادیه مجزا کنید تا سریعتر به نتیجه برسید،


استعلام جواز برای پرونده های فعال محیا می باشد و کسانی که پرونده جواز آنها در سامانه اتحادیه جاری هستند می توان از این طریق استعلام کرد، این خدمت ویژه عموم مردم می باشد.


قسمت مکاتبات پرونده فعلا در حال آماده سازی می باشد و به دلیل حجم بیشتراطلاعات نیاز به بررسی بیشتر می باشد تا به نحو احسن نیازمندی های اعضا< محترم مرتفع گردد.


این مورد مشمول اعضاء ذیل است : صاحبان بیشتر از یک جواز ، تمام اعضاء خانم اتحادیه ، و کسانی که سواد کمتر از سیکل داشته باشند و موارد خاص ملزم به تعیین مباشر