«إِنّ اَعْفَى النّاسِ مَنْ عَفَا عَنْ قُدْرَةٍ». || امام حسين (ع) فرمود: «باگذشت‏ ترين مردم كسى است كه با وجود قدرت، گذشت كند» || (بحار الانوار، ج ۷۵ ص ۱۲۱ ح۴ )
امروز سه شنبه 1397/09/20پایگاه اطلاع رسانی و خبری

اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

عنوان عکس 1
آرشیو کامل خبرها

دومین مجمع هم اندیشی ویژه اتحادیه املاک در شرکت بهساخت برگزار شد

انتشار : روز سه شنبه 1397/09/13

به گزارش روابط عمومی دومین جلسه هم اندیشی اتحادیه املاک روز یکشنبه مورخ 11 آذر ماه 97 با حضور ريیس و هیات مدیره اتحادیه، سرپرست مرکز آموزش علمی کاربردی ومهندس شهامت دوست درشرکت بهساخت برگزار شد

در این مراسم مصطفی قلی خسروی ضمن تشکراز حضور بازرسین برخی از مناطق اظهار داشت ما باید اعضای صنف را با این شرکت آشنا کنیم و محصولات آنها را به فروش برسانیم  

خسروی با بیان این که موعظه برای هر کسی واجب است اظهار داشت من دوست دارم شما بازرسان محترم  برای سازمان خود احترام قائل باشید و سازمان خود را دوست بدارید.

رئیس اتحادیه املاک تهران در ادامه خاطر نشان ساخت: ما با شرکت بهساخت یک تفاهم نامه جهت همکاری خواهیم داشت ولی شرکت باید با هر یک از اعضای صنف یک تفاهم نامه جداگانه داشته باشد.

این جلسه با بررسی مشکلات بازرسان مناطق مختلف و پاسخگویی به سوالات آنها توسط رئیس اتحادیه و مدیر عامل شرکت به پایان رسید.

 

دیدگاه کاربران
0 دیدگاه
شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید

برای درخواست صدور جواز ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و بعد از فعالسازی حساب کاربریتان مراحل صدور را با این حساب کاربری پیگیری کنید .


برای درخواست صدور جواز ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و بعد از فعالسازی حساب کاربریتان مراحل صدور را با این حساب کاربری پیکیری کنید .


برای ثبت شکایات و پیشنهادات و انتقادات ازاین قسمت می توانید استفاده کنید موضوع را به صورت طبقه بندی واحد های اتحادیه مجزا کنید تا سریعتر به نتیجه برسید،


استعلام جواز برای پرونده های فعال محیا می باشد و کسانی که پرونده جواز آنها در سامانه اتحادیه جاری هستند می توان از این طریق استعلام کرد، این خدمت ویژه عموم مردم می باشد.


قسمت مکاتبات پرونده فعلا در حال آماده سازی می باشد و به دلیل حجم بیشتراطلاعات نیاز به بررسی بیشتر می باشد تا به نحو احسن نیازمندی های اعضا< محترم مرتفع گردد.


این مورد مشمول اعضاء ذیل است : صاحبان بیشتر از یک جواز ، تمام اعضاء خانم اتحادیه ، و کسانی که سواد کمتر از سیکل داشته باشند و موارد خاص ملزم به تعیین مباشر