«إِنّ اَعْفَى النّاسِ مَنْ عَفَا عَنْ قُدْرَةٍ». || امام حسين (ع) فرمود: «باگذشت‏ ترين مردم كسى است كه با وجود قدرت، گذشت كند» || (بحار الانوار، ج ۷۵ ص ۱۲۱ ح۴ )
امروز دوشنبه 1397/11/01پایگاه اطلاع رسانی و خبری

اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

عنوان عکس 1
آرشیو کامل خبرها

برگزاري جلسه کميسیون رسیدگی به شکایات و حل اختلاف اتحادیه با حضور ریاست اتحادیه صنف مشاوران املاک تهرانانتشار : روز دوشنبه 1397/09/05

به گزارش روابط عمومي اتحاديه، شنبه مورخ 3 آذر ماه 97جلسه كميسيون رسيدگي به شكايات و حل اختلاف با حضور ریاست اتحاديه درسالن کنفرانس برگزار شد.

مصطفي قلي خسروي در اين جلسه ضمن اشاره به ضرورت برقراري آرامش در اتحاديه و اعضاي صنف اظهار داشت: كميسيون رسيدگي به شكايات و حل اختلاف نبايد حقوق صنفي را فراموش كند و در راستاي آن گام بردارد. بنابراین از اعضای کمیسیون خواست تا نقطه نظرات خود را در این خصوص اعلام نمایند.

در ادامه اعضای کمیسیون مشکلات مربوط به واحد خود را اعلام نمودند ،عطاءالله بهشتی عضو کمیسیون رسیدگی به شکایات و حل اختلاف شعری در وصف رئیس اتحادیه با این عنوان سرودن ( کنون آمد خسروی با جمع یاران ،نشیند بر مسند املاک ایران ،شعار ما بود ساختارسازی ،که این ویرانی را کند بازسازی،که با ابزار و گفتار سازی ،شود وضع کنونی پاکسازی، بیائید یاران به دور از رقابت ، کنیم با هم دوستی و رفاقت) بهشتی گفت: باید بین مردم در کمال ادب و احترام داوری کنیم و هر کس کار مشخصه خود را طبق روال قانون انجام دهد تا هر چه سریعتر مشکلات مراجعین بررسی و حل شود.

رئيس اتحاديه صنف مشاوران املاك تهران در ادامه افزود: وظيفه اصلي ما دفاع از صنف است و براي احقاق حقوق اعضا بايد زمان بگذاريم. بايد در خصوص شكايات، با اعضا به طور دقيق صحبت كنيم و تمام مسائل را بررسي نماييم.

وي خاطر نشان ساخت: به منظور رسيدگي به شكايات نبايد اعضاي اتحاديه را تحت فشار قرار دهيم؛ لذا مي بايست در ابتدا با آنها تماس بگيريم و بدون اينكه مزاحم اعضا شويم سعي بر حل موضوع از طريق تلفن داشته باشيم. سپس اگر موضوع حل نشد، احضار يك هفته اي ابلاغ مي نماييم. چنانچه از طريق اين احضاريه و به هر دليلي موضوع رفع نشد، فرد صنفي جهت توضيح پاره اي از مسائل به كميسيون رسيدگي به شكايات و حل اختلاف احضار مي شود و درنهايت اگر مشكل مربوطه برطرف نشد و رضايت شاكي حاصل نيامد، آنگاه اقدام قانوني صورت خواهد گرفت.

در پایان خسروی به تمامی سوالات اعضای حاضر پاسخ داد و از حضور آنها تقدير و تشكر به عمل آورد و براي بهبود هرچه گسترده تر امور و رفع مسائل مربوطه ابراز اميدواري نمود.

دیدگاه کاربران
0 دیدگاه
شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید

برای درخواست صدور جواز ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و بعد از فعالسازی حساب کاربریتان مراحل صدور را با این حساب کاربری پیگیری کنید .


برای درخواست صدور جواز ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و بعد از فعالسازی حساب کاربریتان مراحل صدور را با این حساب کاربری پیکیری کنید .


برای ثبت شکایات و پیشنهادات و انتقادات ازاین قسمت می توانید استفاده کنید موضوع را به صورت طبقه بندی واحد های اتحادیه مجزا کنید تا سریعتر به نتیجه برسید،


استعلام جواز برای پرونده های فعال محیا می باشد و کسانی که پرونده جواز آنها در سامانه اتحادیه جاری هستند می توان از این طریق استعلام کرد، این خدمت ویژه عموم مردم می باشد.


قسمت مکاتبات پرونده فعلا در حال آماده سازی می باشد و به دلیل حجم بیشتراطلاعات نیاز به بررسی بیشتر می باشد تا به نحو احسن نیازمندی های اعضا< محترم مرتفع گردد.


این مورد مشمول اعضاء ذیل است : صاحبان بیشتر از یک جواز ، تمام اعضاء خانم اتحادیه ، و کسانی که سواد کمتر از سیکل داشته باشند و موارد خاص ملزم به تعیین مباشر