«إِنّ اَعْفَى النّاسِ مَنْ عَفَا عَنْ قُدْرَةٍ». || امام حسين (ع) فرمود: «باگذشت‏ ترين مردم كسى است كه با وجود قدرت، گذشت كند» || (بحار الانوار، ج ۷۵ ص ۱۲۱ ح۴ )
امروز شنبه 1397/10/29پایگاه اطلاع رسانی و خبری

اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

عنوان عکس 1
آرشیو کامل خبرها

نخستین جلسه ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر اتحادیه های صنفی با حضور رئیس و اعضای هیات مدیرهانتشار : روز شنبه 1397/09/03

به گزارش روابط عمومی اتحادیه سه شنبه مورخ 29 آبان ماه 97 نخستين جلسه ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر اتحادیه های صنفی با حضور رئیس و اعضای هیات مدیره ،مسئول مرکزی ستاداحیای امر به معروف ، سرپرست مرکز آموزش علمی کاربردی و اعضاي صنف در سالن کنفرانس برگزار شد.

در این مراسم مصطفی قلی خسروی ضمن خیر مقدم به مهمانان اظهار داشت: امر به معروف و نهی از منکر، به صورت فردی و همگانی است ،مرحله فردی که هر کس باید به تنهایی وظیفه نظارتی خود را انجام دهد و دیگری مرحله همگانی و دسته جمعی که در این حال، همه مردم موظفند برای پایان دادن به نابسامانی های اجتماعی دست به دست هم بدهند و با یکدیگر همکاری کنند وی افزود اتحادیه در تمامی فعالیتهای فرهنگی ، اجتماعی و علمی پیشتاز بوده است .

در ادامه معاون اول اتحادیه عبدالله فرجی در خصوص اهمیت  این موضوع گفت فراگیری شرایط امر به معروف و نهی از منکر واجب است، تا انسان در امر و نهی مرتکب خلاف نشود. حضرت علی علیه السلام  امر به معروف و نهی از منکر را اوصاف الهی می شمارند این خصایص دو صفت از صفات پسندیده خداوند سبحان است و این دو ، مرگ کسی را نزدیک نمی کنند و روزی را نمی کاهند.

این مراسم با سخنرانی مسئول مرکزی ستاد احیای امربه معروف و نهی از منکر اتحادیه های صنفی محمدخدائی و همچنین صحبتهای مصطفی گلشنی نماینده و دبیر این ستاد در رابطه با اهداف ،کلاسهای آموزشی و فعالیتهایی که در سه ماه اخیر انجام شده، است به پایان رسید.

دیدگاه کاربران
0 دیدگاه
شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید

برای درخواست صدور جواز ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و بعد از فعالسازی حساب کاربریتان مراحل صدور را با این حساب کاربری پیگیری کنید .


برای درخواست صدور جواز ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و بعد از فعالسازی حساب کاربریتان مراحل صدور را با این حساب کاربری پیکیری کنید .


برای ثبت شکایات و پیشنهادات و انتقادات ازاین قسمت می توانید استفاده کنید موضوع را به صورت طبقه بندی واحد های اتحادیه مجزا کنید تا سریعتر به نتیجه برسید،


استعلام جواز برای پرونده های فعال محیا می باشد و کسانی که پرونده جواز آنها در سامانه اتحادیه جاری هستند می توان از این طریق استعلام کرد، این خدمت ویژه عموم مردم می باشد.


قسمت مکاتبات پرونده فعلا در حال آماده سازی می باشد و به دلیل حجم بیشتراطلاعات نیاز به بررسی بیشتر می باشد تا به نحو احسن نیازمندی های اعضا< محترم مرتفع گردد.


این مورد مشمول اعضاء ذیل است : صاحبان بیشتر از یک جواز ، تمام اعضاء خانم اتحادیه ، و کسانی که سواد کمتر از سیکل داشته باشند و موارد خاص ملزم به تعیین مباشر