«إِنّ اَعْفَى النّاسِ مَنْ عَفَا عَنْ قُدْرَةٍ». || امام حسين (ع) فرمود: «باگذشت‏ ترين مردم كسى است كه با وجود قدرت، گذشت كند» || (بحار الانوار، ج ۷۵ ص ۱۲۱ ح۴ )
امروز دوشنبه 1397/11/01پایگاه اطلاع رسانی و خبری

اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

عنوان عکس 1
آرشیو کامل خبرها

برگزاری ویژه‌برنامه جشن امامت حضرت مهدي(عج) دراتحادیه املاک تهرانانتشار : روزیکشنبه 1397/08/27

مراسم باشكوهي به مناسبت نهم ربیع الاول، سالگرد آغاز امامت و ولایت امام زمان (عج) روز شنبه مورخ ٢٦ آبان ماه ٩٧ با حضور مصطفی قلی خسروی، اعضاي هیات مدیره، ریاست دانشگاه علمی کاربردی اتحادیه املاک، اعضای صنف و عاشقان امامت در سالن اجتماعات برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه، مصطفی قلی خسروی ضمن عرض تبریک به مناسبت نهم ربیع الاول آغاز امامت حضرت ولیعصر(عج) و قدردانی و تشکر از ميهمانان و اعضای صنف اظهار داشت: تمامی پیامبران الهی و امامان وعده ظهور آن حضرت و تشکیل حکومت جهانی توسط ایشان برای ریشه کنی ظلم، جور، فساد و بی عدالتی را داده ‌اند، بنابراین تلاش شما عزیزان بر این باشد که عدالت را رعایت نموده و از دروغ و نفاق بپرهیزید.

این مراسم با تلاوت قرآن و مدیح سرایی مداحان اهل بیت آغاز شد و در ادامه حجت الاسلام و المسلیمن حاج آقا حسنی ضمن عرض تبریک این روز، اصل و ریشه مهدویت را یکی از بنیادی ‌ترین آموزه ‌ها و اصیل ‌ترین اعتقادات شعیه دانست و خاطرنشان ساخت: ما اگر تفکر مهدویت را دنبال کنیم می ‌بینیم که اعتقاد به منجی در تمام ادیان وجود دارد و این اعتقاد یک تفکر عمیق است.

در پایان مراسم هدیه ای به رسم یادبود از طرف ریاست محترم شورای هیات مذهبی سازمان تبلیغات اسلامی تهران، حاج صفی اله الیاسی و اعضای هیات همراه به رئیس اتحادیه املاک تهران مصطفی قلی خسروی اعطاء شد.

دیدگاه کاربران
0 دیدگاه
شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید

برای درخواست صدور جواز ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و بعد از فعالسازی حساب کاربریتان مراحل صدور را با این حساب کاربری پیگیری کنید .


برای درخواست صدور جواز ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و بعد از فعالسازی حساب کاربریتان مراحل صدور را با این حساب کاربری پیکیری کنید .


برای ثبت شکایات و پیشنهادات و انتقادات ازاین قسمت می توانید استفاده کنید موضوع را به صورت طبقه بندی واحد های اتحادیه مجزا کنید تا سریعتر به نتیجه برسید،


استعلام جواز برای پرونده های فعال محیا می باشد و کسانی که پرونده جواز آنها در سامانه اتحادیه جاری هستند می توان از این طریق استعلام کرد، این خدمت ویژه عموم مردم می باشد.


قسمت مکاتبات پرونده فعلا در حال آماده سازی می باشد و به دلیل حجم بیشتراطلاعات نیاز به بررسی بیشتر می باشد تا به نحو احسن نیازمندی های اعضا< محترم مرتفع گردد.


این مورد مشمول اعضاء ذیل است : صاحبان بیشتر از یک جواز ، تمام اعضاء خانم اتحادیه ، و کسانی که سواد کمتر از سیکل داشته باشند و موارد خاص ملزم به تعیین مباشر