«إِنّ اَعْفَى النّاسِ مَنْ عَفَا عَنْ قُدْرَةٍ». || امام حسين (ع) فرمود: «باگذشت‏ ترين مردم كسى است كه با وجود قدرت، گذشت كند» || (بحار الانوار، ج ۷۵ ص ۱۲۱ ح۴ )
امروز سه شنبه 1397/09/20پایگاه اطلاع رسانی و خبری

اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

عنوان عکس 1
آرشیو کامل خبرها

نخستين جلسه اتاق فکر در اتحاديه برگزار شد

انتشار : روز سه شنبه 1397/07/17

نخستين جلسه اتاق فکر روز دوشنبه مورخ 16 مهر ماه 97 با حضور ريیس و هیات مدیره اتحادیه، جناب آقای دکتر خسروی، جناب آقای احمدیان و اعضاي گروه در سالن کنفرانس اتحادیه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اتحاديه، در این مراسم مصطفی قلی خسروی ضمن تشکر از حضور اعضاء اظهار داشت: ما اتاق فکر را تشکیل دادیم تا از نظر فرهنگی، آموزشی و رفاهی به ما ایده های جدید بدهد تا بتوانیم برای اعضای صنف نوآوری داشته باشیم و انتظار داریم اگر اشتباهی صورت می گیرد آن را اعلام نمایند.

رييس اتحاديه صنف مشاوران املاك تهران افزود: من از اعضاء درخواست دارم توجه بیشتری به مسائل از جمله اشتباهات و خطاها داشته باشند و در قالب مشاوره به من یاری دهند.

همچنین در ادامه جناب آقای دکتر مجید خسروی اظهار داشت: فعالیت اتاق فکر برای یک مجموعه ای به این وسعت، برعهده یک نفر نیست؛ بلکه یک کار تیمی و گروهی است. بنابراین بهتر است با یکدیگر به صورت دوستانه همفکری داشته باشید، چراکه هدف از تشکیل اتاق فکر این است که بتوانیم ایده‌های نو را به مرحله اجرا برسانیم.

و در پایان نیز اعضای گروه خواستار حمایت هیات مدیره از اتاق فکر بوده و پیشنهاد خود را در خصوص تشکیل گروه‌هایی اعلام نمودند که هر تیم مسئولیت بررسی یک موضوع (تبلیغات، رفاهی، فرهنگی) را داشته باشد و در نهایت اعضای گروه تفکری را ارائه دهند که قابلیت اجرا داشته باشد.

 

دیدگاه کاربران
0 دیدگاه
شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید

برای درخواست صدور جواز ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و بعد از فعالسازی حساب کاربریتان مراحل صدور را با این حساب کاربری پیگیری کنید .


برای درخواست صدور جواز ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و بعد از فعالسازی حساب کاربریتان مراحل صدور را با این حساب کاربری پیکیری کنید .


برای ثبت شکایات و پیشنهادات و انتقادات ازاین قسمت می توانید استفاده کنید موضوع را به صورت طبقه بندی واحد های اتحادیه مجزا کنید تا سریعتر به نتیجه برسید،


استعلام جواز برای پرونده های فعال محیا می باشد و کسانی که پرونده جواز آنها در سامانه اتحادیه جاری هستند می توان از این طریق استعلام کرد، این خدمت ویژه عموم مردم می باشد.


قسمت مکاتبات پرونده فعلا در حال آماده سازی می باشد و به دلیل حجم بیشتراطلاعات نیاز به بررسی بیشتر می باشد تا به نحو احسن نیازمندی های اعضا< محترم مرتفع گردد.


این مورد مشمول اعضاء ذیل است : صاحبان بیشتر از یک جواز ، تمام اعضاء خانم اتحادیه ، و کسانی که سواد کمتر از سیکل داشته باشند و موارد خاص ملزم به تعیین مباشر