«إِنّ اَعْفَى النّاسِ مَنْ عَفَا عَنْ قُدْرَةٍ». || امام حسين (ع) فرمود: «باگذشت‏ ترين مردم كسى است كه با وجود قدرت، گذشت كند» || (بحار الانوار، ج ۷۵ ص ۱۲۱ ح۴ )
امروز سه شنبه 1397/09/20پایگاه اطلاع رسانی و خبری

اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

عنوان عکس 1
آرشیو کامل خبرها

نخستين جلسه داوری در اتحاديه برگزار شد

انتشار : روز سه شنبه 1397/07/17

نخستين جلسه داوري روز یکشنبه مورخ 15 مهر ماه 97 با حضور ريیس و هیات مدیره اتحادیه، سرپرست مرکز آموزش علمی کاربردی جناب آقای عباس زاده، جناب آقای دکتر مجید خسروی و اعضاي تیم داوری در سالن کنفرانس اتحادیه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اتحاديه، در این مراسم مصطفی قلی خسروی ضمن تشکر از حضور اعضا اظهار داشت: ما باید به داوری قوت ببخشیم تا بتوانیم بار قوه قضاییه را سبک کنیم.

رييس اتحاديه صنف مشاوران املاك تهران افزود: داوری به صنف ما امنیت می بخشد؛ به همین منظور ما قصد داریم تا عده ای از اعضا را انتخاب نموده تا آموزش دیده و در محل ها مستقر شوند.

خسروی در ادامه خاطر نشان ساخت: باید بستری فراهم آورده تا به قوه قضاییه كمك كنيم، همانگونه که دولت با آن عظمتی که دارد بدون کمک مردم نمی تواند کاری انجام بدهد ما نیز بدون کمک شما که ملت اتحادیه هستید نمی توانیم کاری از پیش ببریم.

همچنین در ادامه جناب آقای دکتر خسروی در خصوص مزایای داوری سخن گفتند و در پايان نيز مراسم با سخنرانی جناب آقای عباس زاده، سرپرست مرکز آموزش علمی کاربردی اتحادیه به اتمام رسید.

دیدگاه کاربران
0 دیدگاه
شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید

برای درخواست صدور جواز ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و بعد از فعالسازی حساب کاربریتان مراحل صدور را با این حساب کاربری پیگیری کنید .


برای درخواست صدور جواز ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و بعد از فعالسازی حساب کاربریتان مراحل صدور را با این حساب کاربری پیکیری کنید .


برای ثبت شکایات و پیشنهادات و انتقادات ازاین قسمت می توانید استفاده کنید موضوع را به صورت طبقه بندی واحد های اتحادیه مجزا کنید تا سریعتر به نتیجه برسید،


استعلام جواز برای پرونده های فعال محیا می باشد و کسانی که پرونده جواز آنها در سامانه اتحادیه جاری هستند می توان از این طریق استعلام کرد، این خدمت ویژه عموم مردم می باشد.


قسمت مکاتبات پرونده فعلا در حال آماده سازی می باشد و به دلیل حجم بیشتراطلاعات نیاز به بررسی بیشتر می باشد تا به نحو احسن نیازمندی های اعضا< محترم مرتفع گردد.


این مورد مشمول اعضاء ذیل است : صاحبان بیشتر از یک جواز ، تمام اعضاء خانم اتحادیه ، و کسانی که سواد کمتر از سیکل داشته باشند و موارد خاص ملزم به تعیین مباشر