«إِنّ اَعْفَى النّاسِ مَنْ عَفَا عَنْ قُدْرَةٍ». || امام حسين (ع) فرمود: «باگذشت‏ ترين مردم كسى است كه با وجود قدرت، گذشت كند» || (بحار الانوار، ج ۷۵ ص ۱۲۱ ح۴ )
امروز سه شنبه 1397/09/20پایگاه اطلاع رسانی و خبری

اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

عنوان عکس 1
آرشیو کامل خبرها

برگزاری انتخابات انجمن اسلامی اصناف و بازار با مشارکت مصطفی قلی خسروی و اعضای هیات مدیره در اتحادیه املاک تهران

انتشار : روز سه شنبه 1397/07/10

به گزارش روابط عمومی اتحادیه : روز یکشنبه مورخ 9 مهر ماه ،انتخابات انجمن اسلامی با حضور رییس و اعضای هیات مدیره اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران به همراه اعضای انجمن اسلامی اصناف و بازار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه : روز یکشنبه مورخ 9 مهر ماه ،انتخابات انجمن اسلامی  با حضور رییس و اعضای هیات مدیره اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران به همراه اعضای انجمن اسلامی اصناف و بازار برگزار شد.

در ادامه مصطفی قلی خسروی ضمن عرض خیر مقدم به اعضاء ،صحبتهایی در خصوص اهم تشکیل انجمن  و تلاش بر پویایی و فعالیت اعضا تاکید نمود و اظهار داشت: تلاش بر ایجاد تعامل هرچه گسترده‌تر میان انجمن اسلامی اصناف و بازار و اتحادیه صورت گیرد .

و در پایان اعضای انجمن به معرفی خود پرداخته و حاضرین  در جلسه رای خود را اعلام نمودند. 


دیدگاه کاربران
0 دیدگاه
شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید

برای درخواست صدور جواز ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و بعد از فعالسازی حساب کاربریتان مراحل صدور را با این حساب کاربری پیگیری کنید .


برای درخواست صدور جواز ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و بعد از فعالسازی حساب کاربریتان مراحل صدور را با این حساب کاربری پیکیری کنید .


برای ثبت شکایات و پیشنهادات و انتقادات ازاین قسمت می توانید استفاده کنید موضوع را به صورت طبقه بندی واحد های اتحادیه مجزا کنید تا سریعتر به نتیجه برسید،


استعلام جواز برای پرونده های فعال محیا می باشد و کسانی که پرونده جواز آنها در سامانه اتحادیه جاری هستند می توان از این طریق استعلام کرد، این خدمت ویژه عموم مردم می باشد.


قسمت مکاتبات پرونده فعلا در حال آماده سازی می باشد و به دلیل حجم بیشتراطلاعات نیاز به بررسی بیشتر می باشد تا به نحو احسن نیازمندی های اعضا< محترم مرتفع گردد.


این مورد مشمول اعضاء ذیل است : صاحبان بیشتر از یک جواز ، تمام اعضاء خانم اتحادیه ، و کسانی که سواد کمتر از سیکل داشته باشند و موارد خاص ملزم به تعیین مباشر