«إِنّ اَعْفَى النّاسِ مَنْ عَفَا عَنْ قُدْرَةٍ». || امام حسين (ع) فرمود: «باگذشت‏ ترين مردم كسى است كه با وجود قدرت، گذشت كند» || (بحار الانوار، ج ۷۵ ص ۱۲۱ ح۴ )
امروز شنبه 1397/10/29پایگاه اطلاع رسانی و خبری

اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

عنوان عکس 1
آرشیو کامل خبرها

برگزاري جلسه اعطاء حکم بازرسی ، بازرسان افتخاری اتحادیه در سالن کنفرانسانتشار : روز دوشنبه 1397/07/02

به گزارش روابط عمومي اتحاديه، یک شنبه مورخ 1 مهر ماه 97جلسه اعطاء حکم بازرسان افتخاری اتحادیه با حضور رئیس اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران برگزار گردید.

در اين مراسم مصطفی قلی خسروی ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام سوگواری ابا عبدالله حسین (ع)  به اعضای محترم   اظهار داشت :  در بررسی های صورت گرفته در جلسه هیأت مدیره شما عزیزان به عنوان بازرس افتخاری مناطق خود انتخاب شده اید،  امید است در سازندگی  ، بهبود امورو جلوگیری از تخلفات با اتحادیه نهایت همکاری را ازخود نشان دهید

در پایان ریاست اتحادیه حکم بازرسی را بازرسان افتخاری مناطق اعطاء نمود.

 

دیدگاه کاربران
0 دیدگاه
شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید

برای درخواست صدور جواز ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و بعد از فعالسازی حساب کاربریتان مراحل صدور را با این حساب کاربری پیگیری کنید .


برای درخواست صدور جواز ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و بعد از فعالسازی حساب کاربریتان مراحل صدور را با این حساب کاربری پیکیری کنید .


برای ثبت شکایات و پیشنهادات و انتقادات ازاین قسمت می توانید استفاده کنید موضوع را به صورت طبقه بندی واحد های اتحادیه مجزا کنید تا سریعتر به نتیجه برسید،


استعلام جواز برای پرونده های فعال محیا می باشد و کسانی که پرونده جواز آنها در سامانه اتحادیه جاری هستند می توان از این طریق استعلام کرد، این خدمت ویژه عموم مردم می باشد.


قسمت مکاتبات پرونده فعلا در حال آماده سازی می باشد و به دلیل حجم بیشتراطلاعات نیاز به بررسی بیشتر می باشد تا به نحو احسن نیازمندی های اعضا< محترم مرتفع گردد.


این مورد مشمول اعضاء ذیل است : صاحبان بیشتر از یک جواز ، تمام اعضاء خانم اتحادیه ، و کسانی که سواد کمتر از سیکل داشته باشند و موارد خاص ملزم به تعیین مباشر