«إِنّ اَعْفَى النّاسِ مَنْ عَفَا عَنْ قُدْرَةٍ». || امام حسين (ع) فرمود: «باگذشت‏ ترين مردم كسى است كه با وجود قدرت، گذشت كند» || (بحار الانوار، ج ۷۵ ص ۱۲۱ ح۴ )
امروز شنبه 1397/10/29پایگاه اطلاع رسانی و خبری

اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

عنوان عکس 1
آرشیو کامل خبرها

نشست صمیمی رئیس و اعضای هیات مدیره با برخی از اعضاء منطقه 18 در كنار برگزاري كارگاه مبارزه با پولشويي و تامين مالي تروريسم/ برگزاری انتخابات بازرس منطقه18انتشار : روز سه شنبه 1397/06/27

سه شنبه مورخ 27 شهریور ماه 97، نشست صمیمانه رئیس و اعضای هیات با برخی از اعضای منطقه 18 تهران برگزار شد که در کنار آن، مراسم انتخابات بازرس از سوی اعضای این منطقه نیز دایر شد

 به گزارش روابط عمومی اتحادیه ، مصطفی قلی خسروی در این مراسم  ایام سوگواری ابا عبدالله را به اعضای محترم تسلیت عرض نمود واظهار داشت: آبروی صنف املاک در دست کارکنان ، مشاوران ، مباشرانی است که در دفاتر املاک مشغول به فعالیت هستند چراکه بیشترین ارتباط مردم با کارکنان دفاتر املاک است لذا ازاین رو از  صاحبان جواز میخواهم در انتخاب کارکنان دفاتر خود نهایت دقت را انجام بدهند .

رئیس اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران  گفت : کار مشاوران املاک اعتمادی ، اعتباری  است یعنی مردم گاهی کلید منزلشان را در اختیار مشاوران املاک قرار میدهند این امر به منزله اعتماد  مردم به مشاوران املاک می باشد که در نتیجه موجب رضایت مندی افراد می گردد

درادامه  اين مراسم انتخابات بازرس منطقه 18برگزار شد  وهريك از كانديداي بازرس منطقه مذکورخود را به طور كامل معرفي کردند و در نهايت اعضاء حاضر در جلسه به آنها راي دادند.

 رئیس اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران در پایان گفت : بازرساني كه بيشترين راي را در اين انتخابات  به دست مي آورند، جهت راي و ارائه نظر نهايي به هيات مديره اتحاديه صنف مشاوران املاك تهران ارجاع داده مي شوند. سرانجام پس از بررسي هاي صورت گرفته در هيات مديره، اسامي بازرسان منطقه18 اعلام خواهند شد.                                                                                                                         

 در ادامه این نشست، کارگاه آموزشی مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم برگزار شد و به شرکت‌کنندگان گواهینامه معتبر نیز ارائه داده شد.

 

دیدگاه کاربران
0 دیدگاه
شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید

برای درخواست صدور جواز ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و بعد از فعالسازی حساب کاربریتان مراحل صدور را با این حساب کاربری پیگیری کنید .


برای درخواست صدور جواز ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و بعد از فعالسازی حساب کاربریتان مراحل صدور را با این حساب کاربری پیکیری کنید .


برای ثبت شکایات و پیشنهادات و انتقادات ازاین قسمت می توانید استفاده کنید موضوع را به صورت طبقه بندی واحد های اتحادیه مجزا کنید تا سریعتر به نتیجه برسید،


استعلام جواز برای پرونده های فعال محیا می باشد و کسانی که پرونده جواز آنها در سامانه اتحادیه جاری هستند می توان از این طریق استعلام کرد، این خدمت ویژه عموم مردم می باشد.


قسمت مکاتبات پرونده فعلا در حال آماده سازی می باشد و به دلیل حجم بیشتراطلاعات نیاز به بررسی بیشتر می باشد تا به نحو احسن نیازمندی های اعضا< محترم مرتفع گردد.


این مورد مشمول اعضاء ذیل است : صاحبان بیشتر از یک جواز ، تمام اعضاء خانم اتحادیه ، و کسانی که سواد کمتر از سیکل داشته باشند و موارد خاص ملزم به تعیین مباشر