«إِنّ اَعْفَى النّاسِ مَنْ عَفَا عَنْ قُدْرَةٍ». || امام حسين (ع) فرمود: «باگذشت‏ ترين مردم كسى است كه با وجود قدرت، گذشت كند» || (بحار الانوار، ج ۷۵ ص ۱۲۱ ح۴ )
امروز شنبه 1397/10/29پایگاه اطلاع رسانی و خبری

اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

عنوان عکس 1
آرشیو کامل خبرها

عزاداری ابا عبدلله الحسینانتشار : روز سه شنبه 1397/06/27

مراسم عزاداری ابا عبدلله الحسین باحضور نماینده نهاد رهبری دانشگاه جامع علمی کاربردی ، ریاست اتحادیه و سرپرست دانشگاه علمی کاربردی اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

به گزارش روابط عمومی اتحادیه ، سه شنبه مورخ 27 شهریور ماه 97 مراسم عزاداری امام حسین (ع) با حضورحجت السلام و المسلمین حاج آقا رمضانی نماینده نهاد رهبری  دانشگاه جامع علمی کاربردی ، مصطفی قلی خسروی ریاست اتحادیه ، محمدعلی عباس زاده  سرپرست دانشگاه علمی کاربردی اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران ، حجت السلام و المسلمین حاج آقاحسنی و کارکنان اتحادیه در سالن اجتماعات اتحادیه برگزار شد .

این مراسم با تلاوت قرآن و زیارت عاشورا و روضه خوانی توسط مداح اهل بیت آعاز و با سخنرانی حاج آقا رمضانی نماینده نهاد رهبری دانشگاه جامع علمی کاربردی به پایان رسید.

 

 

 

دیدگاه کاربران
0 دیدگاه
شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید

برای درخواست صدور جواز ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و بعد از فعالسازی حساب کاربریتان مراحل صدور را با این حساب کاربری پیگیری کنید .


برای درخواست صدور جواز ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و بعد از فعالسازی حساب کاربریتان مراحل صدور را با این حساب کاربری پیکیری کنید .


برای ثبت شکایات و پیشنهادات و انتقادات ازاین قسمت می توانید استفاده کنید موضوع را به صورت طبقه بندی واحد های اتحادیه مجزا کنید تا سریعتر به نتیجه برسید،


استعلام جواز برای پرونده های فعال محیا می باشد و کسانی که پرونده جواز آنها در سامانه اتحادیه جاری هستند می توان از این طریق استعلام کرد، این خدمت ویژه عموم مردم می باشد.


قسمت مکاتبات پرونده فعلا در حال آماده سازی می باشد و به دلیل حجم بیشتراطلاعات نیاز به بررسی بیشتر می باشد تا به نحو احسن نیازمندی های اعضا< محترم مرتفع گردد.


این مورد مشمول اعضاء ذیل است : صاحبان بیشتر از یک جواز ، تمام اعضاء خانم اتحادیه ، و کسانی که سواد کمتر از سیکل داشته باشند و موارد خاص ملزم به تعیین مباشر