«إِنّ اَعْفَى النّاسِ مَنْ عَفَا عَنْ قُدْرَةٍ». || امام حسين (ع) فرمود: «باگذشت‏ ترين مردم كسى است كه با وجود قدرت، گذشت كند» || (بحار الانوار، ج ۷۵ ص ۱۲۱ ح۴ )
امروز شنبه 1397/10/29پایگاه اطلاع رسانی و خبری

اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

عنوان عکس 1
آرشیو کامل خبرها

برگزاري نشست مشترك ريیس وهيات مديره با اعضای کمیسیون حل اختلاف اتحاديه املاكانتشار : روز چهارشنبه 1397/06/21

سه شنبه مورخ 20 شهریور ماه 97، نشست مشترک رئیس و اعضای هیات با اعضای کمیسیون حل اختلاف در سالن کنفرانس اتحادیه برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اتحادیه  مصطفی قلی خسروی در این مراسم اظهار داشت : باید در کوتاه ترین زمان ممکن شکایت صورت گرفته  به طور کامل حل و فصل شود چراکه اگر شکایات طولانی شود، آنگاه سخت تر حل خواهند شد و شاکیان جریحه دارتر می شوند.

وی افزود: اعضای کمیسیون باید به این نکته توجه داشته باشند که حتما باید مسائل و مشکلات را با ملایمت برطرف نمایند و هیچ برخورد تندی با اعضا نداشته باشند. در واقع کمیسیون محل دادرسی نیست و شکایات باید از طریق کدخدا منشی حل شوند.

دیدگاه کاربران
0 دیدگاه
شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید

برای درخواست صدور جواز ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و بعد از فعالسازی حساب کاربریتان مراحل صدور را با این حساب کاربری پیگیری کنید .


برای درخواست صدور جواز ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و بعد از فعالسازی حساب کاربریتان مراحل صدور را با این حساب کاربری پیکیری کنید .


برای ثبت شکایات و پیشنهادات و انتقادات ازاین قسمت می توانید استفاده کنید موضوع را به صورت طبقه بندی واحد های اتحادیه مجزا کنید تا سریعتر به نتیجه برسید،


استعلام جواز برای پرونده های فعال محیا می باشد و کسانی که پرونده جواز آنها در سامانه اتحادیه جاری هستند می توان از این طریق استعلام کرد، این خدمت ویژه عموم مردم می باشد.


قسمت مکاتبات پرونده فعلا در حال آماده سازی می باشد و به دلیل حجم بیشتراطلاعات نیاز به بررسی بیشتر می باشد تا به نحو احسن نیازمندی های اعضا< محترم مرتفع گردد.


این مورد مشمول اعضاء ذیل است : صاحبان بیشتر از یک جواز ، تمام اعضاء خانم اتحادیه ، و کسانی که سواد کمتر از سیکل داشته باشند و موارد خاص ملزم به تعیین مباشر