«إِنّ اَعْفَى النّاسِ مَنْ عَفَا عَنْ قُدْرَةٍ». || امام حسين (ع) فرمود: «باگذشت‏ ترين مردم كسى است كه با وجود قدرت، گذشت كند» || (بحار الانوار، ج ۷۵ ص ۱۲۱ ح۴ )
امروز دوشنبه 1397/11/01پایگاه اطلاع رسانی و خبری

اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

عنوان عکس 1
آرشیو کامل خبرها

برگزاری مراسم جشن عید غدیر خم در اتحادیه صنف مشاوران املاک تهرانانتشار : روز شنبه 1397/06/10

به گزارش روابط عمومی ، اتحادیه به مناسبت سالروز ولایت حضرت علی (ع) ، مراسم جشنی با حضور ریاست، اعضای هیات مدیره اتحادیه ، ریاست دانشکاه علمی کاربردی اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران و کارکنان روز چهارشنبه مورخ 7 شهریورماه 97 در سالن اجتماعات اتحادیه برگزار گردید.

این مراسم با تبریک عید غدیر خم توسط مجری برنامه و مولودی خوانی آغاز شد .

در ادامه این مراسم مصطفی قلی خسروی  ضمن تبریک عید غدیر خم به کارکنان  اظهار داشت : به دنبال آن هستم که رفاه کارکنان را هر چه بیشتر بالا ببریم و متعاقبا" اخبار مسرت بخشی را برای شما عزیزان خواهیم داشت

در پایان ، ریاست اتحادیه هدايایی به كارمندان اهدا نمودند .

دیدگاه کاربران
0 دیدگاه
شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید

برای درخواست صدور جواز ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و بعد از فعالسازی حساب کاربریتان مراحل صدور را با این حساب کاربری پیگیری کنید .


برای درخواست صدور جواز ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و بعد از فعالسازی حساب کاربریتان مراحل صدور را با این حساب کاربری پیکیری کنید .


برای ثبت شکایات و پیشنهادات و انتقادات ازاین قسمت می توانید استفاده کنید موضوع را به صورت طبقه بندی واحد های اتحادیه مجزا کنید تا سریعتر به نتیجه برسید،


استعلام جواز برای پرونده های فعال محیا می باشد و کسانی که پرونده جواز آنها در سامانه اتحادیه جاری هستند می توان از این طریق استعلام کرد، این خدمت ویژه عموم مردم می باشد.


قسمت مکاتبات پرونده فعلا در حال آماده سازی می باشد و به دلیل حجم بیشتراطلاعات نیاز به بررسی بیشتر می باشد تا به نحو احسن نیازمندی های اعضا< محترم مرتفع گردد.


این مورد مشمول اعضاء ذیل است : صاحبان بیشتر از یک جواز ، تمام اعضاء خانم اتحادیه ، و کسانی که سواد کمتر از سیکل داشته باشند و موارد خاص ملزم به تعیین مباشر