«إِنّ اَعْفَى النّاسِ مَنْ عَفَا عَنْ قُدْرَةٍ». || امام حسين (ع) فرمود: «باگذشت‏ ترين مردم كسى است كه با وجود قدرت، گذشت كند» || (بحار الانوار، ج ۷۵ ص ۱۲۱ ح۴ )
امروز شنبه 1397/10/29پایگاه اطلاع رسانی و خبری

اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

عنوان عکس 1
آرشیو کامل خبرها

نشست صمیمی رئیس و اعضای هیات مدیره با برخی از اعضای منطقه 21 اتحادیه در كنار برگزاري كارگاه مبارزه با پولشويي و تامين مالي تروريسم/ برگزاری انتخابات بازرس منطقه 21انتشار : روز شنبه 1397/05/20

چهار شنبه مورخ 17 مرداد ماه97 نشست صمیمانه رییس و اعضای هیات مدیره با برخی از اعضای منطقه 21اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران برگزار شد که در کنار آن، مراسم انتخابات بازرس از سوی اعضای این منطقه نیز دایر شد.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه، مصطفی قلی خسروی دراین  مراسم در خصوص اهمیت گزینش کارکنان دفاتر املاک  اظهار داشت: آبروی صنف املاک در دست کارکنان ، مشاوران ، مباشرانی است که در دفاتر املاک مشغول به فعالیت هستند چراکه بیشترین ارتباط مردم با کارکنان دفاتر املاک است لذا ازاین رو از  صاحبان جواز میخواهم در انتخاب کارکنان دفاتر خود نهایت دقت را انجام بدهند .

وی ادامه داد : مباشر ید امانی است مثل وکیل وموکل ، در واقع مباشر  نماینده  صاحب پروانه در واحد صنفی است اما معتبرترین فرد از نظر قانون نظام صنفی و اتحادیه صاحب پروانه محسوب می گردد.

رئیس اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران ضمن اشاره به حفظ آراستگی در واحد صنفی  گفت:   پوشش مناسب در واحد صنفی سبب ارتقا کلاس کار و شأن منزلت  صنف میشود لذا از صاحبان جواز میخواهم به این موضوع توجه ویژه داشته وبا لباس رسمی در دفانر خود حاضر شوند .

درادامه این مراسم هريك از كانديداي بازرسی منطقه 21خود را به طور كامل معرفي کردند و در نهايت اعضاي حاضر در جلسه به آنها راي دادند.

مصطفی قلی خسروی در پایان گفت : بازرساني كه بيشترين راي را در اين انتخابات به دست مي آورند، جهت راي و ارائه نظر نهايي به هيات مديره اتحاديه صنف مشاوران املاك تهران ارجاع داده مي شوند. سرانجام پس از بررسي هاي صورت گرفته در هيات مديره، اسامي بازرسان  منطقه21 اعلام خواهند شد.                                                                                                                                                                 در ادامه این نشست، کارگاه آموزشی مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم برگزار شد و به شرکت‌کنندگان گواهینامه معتبر نیز ارائه داده شد.

دیدگاه کاربران
0 دیدگاه
شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید

برای درخواست صدور جواز ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و بعد از فعالسازی حساب کاربریتان مراحل صدور را با این حساب کاربری پیگیری کنید .


برای درخواست صدور جواز ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و بعد از فعالسازی حساب کاربریتان مراحل صدور را با این حساب کاربری پیکیری کنید .


برای ثبت شکایات و پیشنهادات و انتقادات ازاین قسمت می توانید استفاده کنید موضوع را به صورت طبقه بندی واحد های اتحادیه مجزا کنید تا سریعتر به نتیجه برسید،


استعلام جواز برای پرونده های فعال محیا می باشد و کسانی که پرونده جواز آنها در سامانه اتحادیه جاری هستند می توان از این طریق استعلام کرد، این خدمت ویژه عموم مردم می باشد.


قسمت مکاتبات پرونده فعلا در حال آماده سازی می باشد و به دلیل حجم بیشتراطلاعات نیاز به بررسی بیشتر می باشد تا به نحو احسن نیازمندی های اعضا< محترم مرتفع گردد.


این مورد مشمول اعضاء ذیل است : صاحبان بیشتر از یک جواز ، تمام اعضاء خانم اتحادیه ، و کسانی که سواد کمتر از سیکل داشته باشند و موارد خاص ملزم به تعیین مباشر