«إِنّ اَعْفَى النّاسِ مَنْ عَفَا عَنْ قُدْرَةٍ». || امام حسين (ع) فرمود: «باگذشت‏ ترين مردم كسى است كه با وجود قدرت، گذشت كند» || (بحار الانوار، ج ۷۵ ص ۱۲۱ ح۴ )
امروز دوشنبه 1397/11/01پایگاه اطلاع رسانی و خبری

اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

عنوان عکس 1
آرشیو کامل خبرها

نشست رئیس اتاق اصناف ، هیات رییسه وروسای اتحادیه های صنفی تهران با معاونین وشهرداران مناطق شهرداری تهران در خصوص مشکلات اصنافانتشار : روز شنبه 1397/05/13

به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران صبح امروز مورخ 13 مرداد ماه 97 در نشستی که رییس اتاق اصناف ، هیات رییسه و روسای اتحادیه های صنفی با معاونین شهرداروشهرداران مناطق مختلف تهران داشتند راهکارهای برون رفت از مشکلات اصناف با شهرداری بررسی شد.

در این نشست مقرر شد تا شهرداری تهران برای فعالیت اتحادیه صنفی در ساختمان های فعلی پایان کار ساختمانهای اتحادیه ها را با شرایط موجود قبول کرده و از اقدامات دیگر مساعدت  به عمل آورد.

همچنین در خصوص موضوع پسماند های شهری واحدهای صنفی مذاکرات ورایزنی هایی انجام شد.

روسای اتحادیه های صنفی حاضر در نشست هم مشکلاتشان را مطرح کردند.

مصطفی قلی خسروی در این جلسه گفت : همانگونه که مستحضرید براساس ماده 80قانون نظام صنفی صدور پروانه کسب برای اماکن با کاربرد اداری و کارگاهی علاوه بر اماکن تجاری مجاز شناخته شده است اما متاسفانه شهرداری ها ار آن سربازده و با اعمال سلائق شخصی وبرخلاف قانون نظام صنفی مانع ارتزاق اعضای صنف املاک گردیده است.

رئیس اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران همچنین در خصوص مشکلات پسماند دفاتر اعضای اتحادیه املاک گفت : دفاتر مشاوران املاک پسماند ندارند و در این خصوص بی عدالتی وجود دارد ، لذا  ازمجموعه شهرداری درخواست دارم به این مساله ورود پیدا کند و مشکلات مربوطه را برطرف سازد .


دیدگاه کاربران
0 دیدگاه
شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید

برای درخواست صدور جواز ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و بعد از فعالسازی حساب کاربریتان مراحل صدور را با این حساب کاربری پیگیری کنید .


برای درخواست صدور جواز ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و بعد از فعالسازی حساب کاربریتان مراحل صدور را با این حساب کاربری پیکیری کنید .


برای ثبت شکایات و پیشنهادات و انتقادات ازاین قسمت می توانید استفاده کنید موضوع را به صورت طبقه بندی واحد های اتحادیه مجزا کنید تا سریعتر به نتیجه برسید،


استعلام جواز برای پرونده های فعال محیا می باشد و کسانی که پرونده جواز آنها در سامانه اتحادیه جاری هستند می توان از این طریق استعلام کرد، این خدمت ویژه عموم مردم می باشد.


قسمت مکاتبات پرونده فعلا در حال آماده سازی می باشد و به دلیل حجم بیشتراطلاعات نیاز به بررسی بیشتر می باشد تا به نحو احسن نیازمندی های اعضا< محترم مرتفع گردد.


این مورد مشمول اعضاء ذیل است : صاحبان بیشتر از یک جواز ، تمام اعضاء خانم اتحادیه ، و کسانی که سواد کمتر از سیکل داشته باشند و موارد خاص ملزم به تعیین مباشر