«إِنّ اَعْفَى النّاسِ مَنْ عَفَا عَنْ قُدْرَةٍ». || امام حسين (ع) فرمود: «باگذشت‏ ترين مردم كسى است كه با وجود قدرت، گذشت كند» || (بحار الانوار، ج ۷۵ ص ۱۲۱ ح۴ )
امروز شنبه 1397/10/29پایگاه اطلاع رسانی و خبری

اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

عنوان عکس 1
آرشیو کامل خبرها

مراسم تمدید جواز كسب تعدادی از اعضاي اتحاديه با حضور نایب رييس و اعضاي هيات مديره در كنار برگزاري كارگاه مبارزه با پولشويي و تامين مالي تروريسمانتشار : روز شنبه 1397/05/06

به گزارش روابط عمومی اتحادیه سه شنبه مورخ 2مرداد ماه 97 طی مراسمی در سالن کنفرانس اتحادیه، پروانه كسب تعدادي از اعضاي صنف تمدید و اعطاء شد.

 عبدالله فرجی  در این مراسم ضمن تبریک دهه کرامت به اعضاء محترم افزود  : در رسانه ها اعلام میکنند مشاوران املاک عامل گرانی مسکن هستند اما بنده اعلام میکنم مشاوران املاک عامل گرانی مسکن نیستند بلکه آورنده قیمت پایین درجهت رونق مسکن هستند .

نایب رییس اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران در خصوص دلال های سر پایی گفت : دلال های سرپایی در تهران به خصوص حاشیه تهران زیاد هستند  این افراد قیمت های مسکن را به صورت دلخواه تعیین میکنند از شما اعضاء محترم میخواهم با این افراد کارنکنید چرا که این افراد باعث التهاب بازار مسکن میشوند .

وی ادامه داد: اعضاء هیأت مدیره همگی در تلاش آن هستیم با پیگیری های همه جانبه  مشکلات مربوط به مالیات ارزش افزوده  و قانون پیش فروش ساختمان  را  برطرف سازیم .

در ادامه این نشست، کارگاه آموزشی مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم برگزار شد و به شرکت‌کنندگان گواهینامه معتبر نیز ارائه داده شد.

این مراسم با اعطاء پروانه كسب  توسط نایب رئیس اتحادیه و اعضای هیات مدیره صنف مشاوران املاک تهران به پایان رسید

دیدگاه کاربران
0 دیدگاه
شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید

برای درخواست صدور جواز ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و بعد از فعالسازی حساب کاربریتان مراحل صدور را با این حساب کاربری پیگیری کنید .


برای درخواست صدور جواز ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و بعد از فعالسازی حساب کاربریتان مراحل صدور را با این حساب کاربری پیکیری کنید .


برای ثبت شکایات و پیشنهادات و انتقادات ازاین قسمت می توانید استفاده کنید موضوع را به صورت طبقه بندی واحد های اتحادیه مجزا کنید تا سریعتر به نتیجه برسید،


استعلام جواز برای پرونده های فعال محیا می باشد و کسانی که پرونده جواز آنها در سامانه اتحادیه جاری هستند می توان از این طریق استعلام کرد، این خدمت ویژه عموم مردم می باشد.


قسمت مکاتبات پرونده فعلا در حال آماده سازی می باشد و به دلیل حجم بیشتراطلاعات نیاز به بررسی بیشتر می باشد تا به نحو احسن نیازمندی های اعضا< محترم مرتفع گردد.


این مورد مشمول اعضاء ذیل است : صاحبان بیشتر از یک جواز ، تمام اعضاء خانم اتحادیه ، و کسانی که سواد کمتر از سیکل داشته باشند و موارد خاص ملزم به تعیین مباشر