«إِنّ اَعْفَى النّاسِ مَنْ عَفَا عَنْ قُدْرَةٍ». || امام حسين (ع) فرمود: «باگذشت‏ ترين مردم كسى است كه با وجود قدرت، گذشت كند» || (بحار الانوار، ج ۷۵ ص ۱۲۱ ح۴ )
امروز شنبه 1397/10/29پایگاه اطلاع رسانی و خبری

اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

عنوان عکس 1
آرشیو کامل خبرها

بازدید رئیس پلیس امنیت تهران بزرگ از اتحاديه صنف مشاوران املاک تهرانانتشار : روز دوشنبه 1397/04/04

رييس پليس امنيت تهران بزرگ روز شنبه مورخ ٢ تيرماه به اتفاق هيات همراه از اتحادیه، دانشگاه علمی کاربردی اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران و کمیسیون تخصصی مشاوران املاک کشور بازدید به عمل آوردند.

به گزارش روابط عمومي اتحاديه، در این مراسم مصطفی قلی خسروی ضمن خوش آمدگویی به سردار لطفی و هیأت همراه، اظهار داشت: امید است به کمک پلیس امنیت بتوان در راستای حمایت و بهبود فضای شغلی صنف مشاوران املاک و همچنين ايجاد بستري جهت رفع مسائل مربوط به کد رهگیری گام های مثبتی برداشت.

در ادامه سردار لطفی ضمن تبریک و تهنیت  به مناسبت روز اصناف، ابراز امیدواری کرد: پلیس امنیت تمام تلاش خود را در جهت رسیدن اتحادیه به چشم انداز خود خواهد نمود.

در پایان سردار لطفی به پاس زحمات ریاست اتحادیه از ایشان با اهداء لوح تقدیر تشکر به عمل آورد.

 

دیدگاه کاربران
0 دیدگاه
شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید

برای درخواست صدور جواز ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و بعد از فعالسازی حساب کاربریتان مراحل صدور را با این حساب کاربری پیگیری کنید .


برای درخواست صدور جواز ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و بعد از فعالسازی حساب کاربریتان مراحل صدور را با این حساب کاربری پیکیری کنید .


برای ثبت شکایات و پیشنهادات و انتقادات ازاین قسمت می توانید استفاده کنید موضوع را به صورت طبقه بندی واحد های اتحادیه مجزا کنید تا سریعتر به نتیجه برسید،


استعلام جواز برای پرونده های فعال محیا می باشد و کسانی که پرونده جواز آنها در سامانه اتحادیه جاری هستند می توان از این طریق استعلام کرد، این خدمت ویژه عموم مردم می باشد.


قسمت مکاتبات پرونده فعلا در حال آماده سازی می باشد و به دلیل حجم بیشتراطلاعات نیاز به بررسی بیشتر می باشد تا به نحو احسن نیازمندی های اعضا< محترم مرتفع گردد.


این مورد مشمول اعضاء ذیل است : صاحبان بیشتر از یک جواز ، تمام اعضاء خانم اتحادیه ، و کسانی که سواد کمتر از سیکل داشته باشند و موارد خاص ملزم به تعیین مباشر