«إِنّ اَعْفَى النّاسِ مَنْ عَفَا عَنْ قُدْرَةٍ». || امام حسين (ع) فرمود: «باگذشت‏ ترين مردم كسى است كه با وجود قدرت، گذشت كند» || (بحار الانوار، ج ۷۵ ص ۱۲۱ ح۴ )
امروز دوشنبه 1397/11/01پایگاه اطلاع رسانی و خبری

اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

عنوان عکس 1
آرشیو کامل خبرها

ثبت نام قرارداد بیمه درمان تکمیلی با بیمه حکمت صبا ( با خدمات s.o.s )انتشار : روز چهارشنبه 1397/03/23

ثبت نام قرارداد بیمه درمان تکمیلی با بیمه حکمت صبا ( با خدمات s.o.s ) از تاریخ 21/03/97 به مدت سه هفته آغاز گردید.

اعضا محترم اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

ثبت نام  قرارداد بیمه درمان تکمیلی با  بیمه حکمت صبا ( با خدمات s.o.s ) از تاریخ 21/03/97    به مدت سه هفته آغاز گردید. جهت ثبت نام  روزهای شنبه ، دوشنبه و سه شنبه  با در دست داشتن مدارک ( کپی پروانه کسب یا کارت مباشرت و  یا لیست بیمه واحد صنفی که نام متقاضی در آن قید شده باشد – کپی دفترچه بیمه پایه فرد اصلی و افراد تحت تکفل – کپی شناسنامه ( صفحه ی اول و دوم ) و کارت ملی فرد اصلی و افراد تحت تکفل ) به دفتر اتحادیه مراجعه فرمایید.

شماره تماس مسئول ثبت نام  09380350792  ( خانم عربی)  و 7334

 

 

 

دیدگاه کاربران
0 دیدگاه
شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید

برای درخواست صدور جواز ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و بعد از فعالسازی حساب کاربریتان مراحل صدور را با این حساب کاربری پیگیری کنید .


برای درخواست صدور جواز ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و بعد از فعالسازی حساب کاربریتان مراحل صدور را با این حساب کاربری پیکیری کنید .


برای ثبت شکایات و پیشنهادات و انتقادات ازاین قسمت می توانید استفاده کنید موضوع را به صورت طبقه بندی واحد های اتحادیه مجزا کنید تا سریعتر به نتیجه برسید،


استعلام جواز برای پرونده های فعال محیا می باشد و کسانی که پرونده جواز آنها در سامانه اتحادیه جاری هستند می توان از این طریق استعلام کرد، این خدمت ویژه عموم مردم می باشد.


قسمت مکاتبات پرونده فعلا در حال آماده سازی می باشد و به دلیل حجم بیشتراطلاعات نیاز به بررسی بیشتر می باشد تا به نحو احسن نیازمندی های اعضا< محترم مرتفع گردد.


این مورد مشمول اعضاء ذیل است : صاحبان بیشتر از یک جواز ، تمام اعضاء خانم اتحادیه ، و کسانی که سواد کمتر از سیکل داشته باشند و موارد خاص ملزم به تعیین مباشر