«إِنّ اَعْفَى النّاسِ مَنْ عَفَا عَنْ قُدْرَةٍ». || امام حسين (ع) فرمود: «باگذشت‏ ترين مردم كسى است كه با وجود قدرت، گذشت كند» || (بحار الانوار، ج ۷۵ ص ۱۲۱ ح۴ )
امروز دوشنبه 1397/11/01پایگاه اطلاع رسانی و خبری

اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

عنوان عکس 1
آرشیو کامل خبرها

اطلاعیهانتشار : روز چهارشنبه 1397/03/02

نظر به اینکه براساس اطلاعات واصله و گزارش ها و شکایات شهروندان بعضا حق الزحمه خدمات ارائه شده از سوی واحد های صنفی تابعه به میزانی بیش از تعرفه قانونی اعلام می گردد.

دیدگاه کاربران
4 دیدگاه
 • مجتبي بهارلويي روزیکشنبه 1397/07/01

  با سلام متن اطلاعيه قابل مشاهده نيست از انجا كه با اين مشكل مواجه شدم مساعدت فرموده و شرايطي را فراهم اوريد تا متن اين اطلاعيه را داشته باشم

 • محمدی روز سه شنبه 1397/07/10

  سلام. اگر دیدگاه ما ارزشمند است چرا با متن اطلاعیه فوق را جهت مشاهده ارائه نمی کنید. متن اطلاعیه قابل مشاهده نیست.

 • حامد امجدیان روز دوشنبه 1397/10/10

  با سلام چرا دستورالعمل تعرفه کمیسیون مشاوران املاک کشور هیچ کجا یست ؟ این موضوع را پیگیری می کنم

 • اناهیتا دهقانیان روز جمعه 1397/09/23

  صنف املاک تهران یکی از مهم‌ترین اصناف کشور هست. بعد پشتیبانی سایتتان آنقدر ضعیفه. حتما این قضیه رسیدگی میشود

شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید

برای درخواست صدور جواز ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و بعد از فعالسازی حساب کاربریتان مراحل صدور را با این حساب کاربری پیگیری کنید .


برای درخواست صدور جواز ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و بعد از فعالسازی حساب کاربریتان مراحل صدور را با این حساب کاربری پیکیری کنید .


برای ثبت شکایات و پیشنهادات و انتقادات ازاین قسمت می توانید استفاده کنید موضوع را به صورت طبقه بندی واحد های اتحادیه مجزا کنید تا سریعتر به نتیجه برسید،


استعلام جواز برای پرونده های فعال محیا می باشد و کسانی که پرونده جواز آنها در سامانه اتحادیه جاری هستند می توان از این طریق استعلام کرد، این خدمت ویژه عموم مردم می باشد.


قسمت مکاتبات پرونده فعلا در حال آماده سازی می باشد و به دلیل حجم بیشتراطلاعات نیاز به بررسی بیشتر می باشد تا به نحو احسن نیازمندی های اعضا< محترم مرتفع گردد.


این مورد مشمول اعضاء ذیل است : صاحبان بیشتر از یک جواز ، تمام اعضاء خانم اتحادیه ، و کسانی که سواد کمتر از سیکل داشته باشند و موارد خاص ملزم به تعیین مباشر