«إِنّ اَعْفَى النّاسِ مَنْ عَفَا عَنْ قُدْرَةٍ». || امام حسين (ع) فرمود: «باگذشت‏ ترين مردم كسى است كه با وجود قدرت، گذشت كند» || (بحار الانوار، ج ۷۵ ص ۱۲۱ ح۴ )
امروز دوشنبه 1397/11/01پایگاه اطلاع رسانی و خبری

اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

عنوان عکس 1
آرشیو کامل خبرها

اطلاعیهانتشار : روز شنبه 1397/02/29

اطلاعیه

اطلاعیه

احتراماً، ضمن تبريك حلول ماه مبارك رمضان، ماه نزول قرآن كريم و فرصت ميثاق دوباره با خالق يكتا در عرصه بندگي و عبادت و طلب عفو و بخشش از درگاه باريتعالي و با آرزوي بهره مندي همكاران گرامي از بركات اين ماه پر فضيلت ، با عنايت به لزوم ايجاد شرايط مطلوب، به منظور عمل به تكاليف اسلامي و شرعي، در مسير حصول رضايت خداوند سبحان، بدينوسيله ساعت كار اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران  از اول ماه مبارك رمضان تا پايان ماه مبارك رمضان 9 صبح لغایت 14بعد ازظهر  اعلام مي گردد.                                                               

                                            ((روابط عمومی اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران))

دیدگاه کاربران
0 دیدگاه
شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید

برای درخواست صدور جواز ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و بعد از فعالسازی حساب کاربریتان مراحل صدور را با این حساب کاربری پیگیری کنید .


برای درخواست صدور جواز ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و بعد از فعالسازی حساب کاربریتان مراحل صدور را با این حساب کاربری پیکیری کنید .


برای ثبت شکایات و پیشنهادات و انتقادات ازاین قسمت می توانید استفاده کنید موضوع را به صورت طبقه بندی واحد های اتحادیه مجزا کنید تا سریعتر به نتیجه برسید،


استعلام جواز برای پرونده های فعال محیا می باشد و کسانی که پرونده جواز آنها در سامانه اتحادیه جاری هستند می توان از این طریق استعلام کرد، این خدمت ویژه عموم مردم می باشد.


قسمت مکاتبات پرونده فعلا در حال آماده سازی می باشد و به دلیل حجم بیشتراطلاعات نیاز به بررسی بیشتر می باشد تا به نحو احسن نیازمندی های اعضا< محترم مرتفع گردد.


این مورد مشمول اعضاء ذیل است : صاحبان بیشتر از یک جواز ، تمام اعضاء خانم اتحادیه ، و کسانی که سواد کمتر از سیکل داشته باشند و موارد خاص ملزم به تعیین مباشر