«إِنّ اَعْفَى النّاسِ مَنْ عَفَا عَنْ قُدْرَةٍ». || امام حسين (ع) فرمود: «باگذشت‏ ترين مردم كسى است كه با وجود قدرت، گذشت كند» || (بحار الانوار، ج ۷۵ ص ۱۲۱ ح۴ )
امروز شنبه 1397/10/29پایگاه اطلاع رسانی و خبری

اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

عنوان عکس 1
آرشیو کامل خبرها

تجلیل از اساتید دانشگاه علمی کاربردی اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران به مناسبت هفته معلم و با حضور ریاست و اعضاي هیأت مدیرهانتشار : روز سه شنبه 1397/02/18

به گزارش روابط عمومی اتحادیه، رييس اتحاديه صنف مشاوران املاك روز یکشنبه مورخ 16 اردیبهشت ماه 97 به مناسبت هفته معلم با اساتید دانشگاه علمی کاربردی اتحادیه دیدار و از زحمات بي دريغ آنها تقدیر و تشکر به عمل آورد.

مصطفي قلي خسروی در اين ديدار ضمن اشاره به برگزاري گردهمایی مشاوران املاک و مستغلات جهان در دبی افزود: اینجانب به عنوان عضو و رئیس Fibaci در ایران انتخاب شدم و از شما اساتید خواهانم که نقطه نظرات خود را كه مي تواند به ارتقاي سطح ایران در این فدراسیون كمك نمايد، به بنده ارائه دهید.

در پایان این مراسم هدایا و لوح تقدیر توسط ریاست و اعضاي هیأت مدیره اتحادیه به اساتید دانشگاه تقدیم شد.

دیدگاه کاربران
0 دیدگاه
شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید

برای درخواست صدور جواز ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و بعد از فعالسازی حساب کاربریتان مراحل صدور را با این حساب کاربری پیگیری کنید .


برای درخواست صدور جواز ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و بعد از فعالسازی حساب کاربریتان مراحل صدور را با این حساب کاربری پیکیری کنید .


برای ثبت شکایات و پیشنهادات و انتقادات ازاین قسمت می توانید استفاده کنید موضوع را به صورت طبقه بندی واحد های اتحادیه مجزا کنید تا سریعتر به نتیجه برسید،


استعلام جواز برای پرونده های فعال محیا می باشد و کسانی که پرونده جواز آنها در سامانه اتحادیه جاری هستند می توان از این طریق استعلام کرد، این خدمت ویژه عموم مردم می باشد.


قسمت مکاتبات پرونده فعلا در حال آماده سازی می باشد و به دلیل حجم بیشتراطلاعات نیاز به بررسی بیشتر می باشد تا به نحو احسن نیازمندی های اعضا< محترم مرتفع گردد.


این مورد مشمول اعضاء ذیل است : صاحبان بیشتر از یک جواز ، تمام اعضاء خانم اتحادیه ، و کسانی که سواد کمتر از سیکل داشته باشند و موارد خاص ملزم به تعیین مباشر