«إِنّ اَعْفَى النّاسِ مَنْ عَفَا عَنْ قُدْرَةٍ». || امام حسين (ع) فرمود: «باگذشت‏ ترين مردم كسى است كه با وجود قدرت، گذشت كند» || (بحار الانوار، ج ۷۵ ص ۱۲۱ ح۴ )
امروز چهارشنبه 1397/06/28پایگاه اطلاع رسانی و خبری

اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

عنوان عکس 1
آرشیو کامل خبرها


در بزرگ ترین گردهمائی مشاوران املاک و مستغلات جهان در دبی مصطفی قلی خسروی رئیس fiabciدر ایران شد

انتشار : روز شنبه 1397/02/15

طی مراسمی در کنوانسیون بین المللی املاک و مستغلات (fiabci) که با حضور 270 عضواز 70کشور جهان برگزار شد .مصطفی قلی خسروی ؛ پدر املاک و مستغلات ایران بعنوان رئیس این کنوانسیون در ایران انتخاب شد .


به گزارش خبرنگار اعزامی روزنامه آسیا به دوبی این مراسم با حضور اعضا از 70کشور جهان در هتل W برگزار شد و مصطفی قلی خسروی ؛ با 50 سال تجربه خود در این حوزه بعنوان عضو و رئیس fiabciدر ایران با اکثریت آرا انتخاب شد.

در این مراسم فرخ محمود؛ رئیس فدراسیون بین المللی املاک و مستغلات ضمن معرفی و تقدیر از حضور سازنده قلی خسروی در حوزه املاک و مستغلات ایران اظهار داشت : از اقدامات ارزشمند وی می توان به مدرنیزه کردن معاملات املاک در زمان ریاستش در اتحادیه مشاوران املاک و مستغلات ایران اشاره کرد . وی در ادامه افزود : از دیگر اقدامات وی تاسیس آموزشگاه ؛ تاسیس دانشگاه علمی کاربردی و ایجاد انجمن حقوقی املاک و مستغلات در ایران می باشد . فرخ محمود در پایان با اعلام اینکه ایجاد کد رهگیری در معاملات املاک از اقدامات وی می باشد اظهار امیدواری کرد که حضور آقای خسروی در fibaci در ایجاد تعاملات و همکاری های بین اعضا و فعالان این حوزه میتواند تحولات ارزشمندی را ایجاد کند .

دیدگاه کاربران
2 دیدگاه
  • امیر بید گلی روز پنج شنبه 1397/06/15

    با سلام ایا شما گفتید که کد رهگیری برای قولنامه ها هر کس هزینه ایی بگیرد جرم دارد 09191258306 مشاور املاک در ورامین

  • امیر بید گلی روز پنج شنبه 1397/06/15

    با سلام ایا شما گفتید که کد رهگیری برای قولنامه ها هر کس هزینه ایی بگیرد جرم دارد 09191258306 مشاور املاک در ورامین

شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید