«إِنّ اَعْفَى النّاسِ مَنْ عَفَا عَنْ قُدْرَةٍ». || امام حسين (ع) فرمود: «باگذشت‏ ترين مردم كسى است كه با وجود قدرت، گذشت كند» || (بحار الانوار، ج ۷۵ ص ۱۲۱ ح۴ )
امروز شنبه 1397/10/29پایگاه اطلاع رسانی و خبری

اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

عنوان عکس 1
آرشیو کامل خبرها

در بزرگ ترین گردهمائی مشاوران املاک و مستغلات جهان در دبی مصطفی قلی خسروی رئیس fiabciدر ایران شدانتشار : روز شنبه 1397/02/15

طی مراسمی در کنوانسیون بین المللی املاک و مستغلات (fiabci) که با حضور 270 عضواز 70کشور جهان برگزار شد .مصطفی قلی خسروی ؛ پدر املاک و مستغلات ایران بعنوان رئیس این کنوانسیون در ایران انتخاب شد .


به گزارش خبرنگار اعزامی روزنامه آسیا به دوبی این مراسم با حضور اعضا از 70کشور جهان در هتل W برگزار شد و مصطفی قلی خسروی ؛ با 50 سال تجربه خود در این حوزه بعنوان عضو و رئیس fiabciدر ایران با اکثریت آرا انتخاب شد.

در این مراسم فرخ محمود؛ رئیس فدراسیون بین المللی املاک و مستغلات ضمن معرفی و تقدیر از حضور سازنده قلی خسروی در حوزه املاک و مستغلات ایران اظهار داشت : از اقدامات ارزشمند وی می توان به مدرنیزه کردن معاملات املاک در زمان ریاستش در اتحادیه مشاوران املاک و مستغلات ایران اشاره کرد . وی در ادامه افزود : از دیگر اقدامات وی تاسیس آموزشگاه ؛ تاسیس دانشگاه علمی کاربردی و ایجاد انجمن حقوقی املاک و مستغلات در ایران می باشد . فرخ محمود در پایان با اعلام اینکه ایجاد کد رهگیری در معاملات املاک از اقدامات وی می باشد اظهار امیدواری کرد که حضور آقای خسروی در fibaci در ایجاد تعاملات و همکاری های بین اعضا و فعالان این حوزه میتواند تحولات ارزشمندی را ایجاد کند .

دیدگاه کاربران
4 دیدگاه
 • امیر بید گلی روز پنج شنبه 1397/06/15

  با سلام ایا شما گفتید که کد رهگیری برای قولنامه ها هر کس هزینه ایی بگیرد جرم دارد 09191258306 مشاور املاک در ورامین

 • امیر بید گلی روز پنج شنبه 1397/06/15

  با سلام ایا شما گفتید که کد رهگیری برای قولنامه ها هر کس هزینه ایی بگیرد جرم دارد 09191258306 مشاور املاک در ورامین

 • نادر قرداشخانی روز دوشنبه 1397/09/19

  عملکرد اقای خسروی شمشیر دو لب بود که یکی از قربانیان ان بنده هستم که برای مغازه اجارهای به مدت 5 سال در خیابان خوش علاوه بر مالیات پرداختی مبلغ 18 میلون تومان دارایی از بنده با توقیف خساب گرفت و اتحادیه معظم هیچگونه خمایتی نکرد تبریک به اقای خسروی و اباقی مسولین

 • احترامی روز چهارشنبه 1397/10/12

  با سلام دفتر بنده داخل یکی از فرعی های پایین شهر تهران هست به مساحت 12 متر و مستاجرم ، جواز من درجه 1 صادر شده که حق عضویت بالاتری پرداخت میکنم خواستم بدونم بر چه اساسی جواز درجه 1و2و3 صادر میشه؟!!! ایا برای پر کردن جیب اتحادیه این کار صورت گرفته!!! لطفا پاسخ بدید و ممنون

شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید

برای درخواست صدور جواز ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و بعد از فعالسازی حساب کاربریتان مراحل صدور را با این حساب کاربری پیگیری کنید .


برای درخواست صدور جواز ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و بعد از فعالسازی حساب کاربریتان مراحل صدور را با این حساب کاربری پیکیری کنید .


برای ثبت شکایات و پیشنهادات و انتقادات ازاین قسمت می توانید استفاده کنید موضوع را به صورت طبقه بندی واحد های اتحادیه مجزا کنید تا سریعتر به نتیجه برسید،


استعلام جواز برای پرونده های فعال محیا می باشد و کسانی که پرونده جواز آنها در سامانه اتحادیه جاری هستند می توان از این طریق استعلام کرد، این خدمت ویژه عموم مردم می باشد.


قسمت مکاتبات پرونده فعلا در حال آماده سازی می باشد و به دلیل حجم بیشتراطلاعات نیاز به بررسی بیشتر می باشد تا به نحو احسن نیازمندی های اعضا< محترم مرتفع گردد.


این مورد مشمول اعضاء ذیل است : صاحبان بیشتر از یک جواز ، تمام اعضاء خانم اتحادیه ، و کسانی که سواد کمتر از سیکل داشته باشند و موارد خاص ملزم به تعیین مباشر