«إِنّ اَعْفَى النّاسِ مَنْ عَفَا عَنْ قُدْرَةٍ». || امام حسين (ع) فرمود: «باگذشت‏ ترين مردم كسى است كه با وجود قدرت، گذشت كند» || (بحار الانوار، ج ۷۵ ص ۱۲۱ ح۴ )
امروز شنبه 1397/10/29پایگاه اطلاع رسانی و خبری

اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

عنوان عکس 1
آرشیو کامل خبرها

جلسه هيات مديره صنف مشاوران املاك تهران برگزار شد/ ارزيابي بازرسان كانديداي منطقه5 در جلسه هيات مدیرهانتشار : روز سه شنبه 1397/02/04

روز دوشنبه مورخ 3 اردیبهشت ماه 97جلسه هيات مديره اتحاديه صنف مشاوران املاك تهران برگزار شد كه در كنار آن بازرسان كانديداي منطقه5 از سوي رييس و اعضاي هيات مديره مورد ارزيابي و بررسي قرار گرفتند.

روز  دوشنبه مورخ 3 اردیبهشت ماه 97جلسه هيات مديره اتحاديه صنف مشاوران املاك تهران برگزار شد كه در كنار آن بازرسان كانديداي منطقه5 از سوي رييس و اعضاي هيات مديره مورد ارزيابي و بررسي قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومي اتحاديه، در اين جلسه ضمن بررسي و مطرح كردن مسائل مربوط به اتحاديه، بازرسان كانديداي منطقه 5كه چندي پيش از سوي اعضاي اتحاديه انتخاب شده بودند، در جلسه حضور يافته و مورد مصاحبه و ارزيابي دقيق عملكرد خود قرار گرفتند.

لذا اعضاي هيات مديره اتحاديه پس از بررسي هاي دقيق و مطالعه سوابق آنها، بازرسان را براي مدت سه ماه به صورت آزمايشي انتخاب مي نمايند و در صورت مشاهده عملكرد مثبت آنها و كسب نتايج قابل قبول از ارزيابي هاي صورت گرفته، حكم بازرسان به مدت يك سال از سوي اتحاديه صادر خواهد شد.

لازم به ذكر است پس از انتخاب بازرسان توسط هيات مديره، كلاس هاي آموزشي با حضور رياست اتحاديه براي بازرسان برگزار مي گردد و سپس حكم نهايي آنها صادر خواهد شد. 


دیدگاه کاربران
0 دیدگاه
شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید

برای درخواست صدور جواز ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و بعد از فعالسازی حساب کاربریتان مراحل صدور را با این حساب کاربری پیگیری کنید .


برای درخواست صدور جواز ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و بعد از فعالسازی حساب کاربریتان مراحل صدور را با این حساب کاربری پیکیری کنید .


برای ثبت شکایات و پیشنهادات و انتقادات ازاین قسمت می توانید استفاده کنید موضوع را به صورت طبقه بندی واحد های اتحادیه مجزا کنید تا سریعتر به نتیجه برسید،


استعلام جواز برای پرونده های فعال محیا می باشد و کسانی که پرونده جواز آنها در سامانه اتحادیه جاری هستند می توان از این طریق استعلام کرد، این خدمت ویژه عموم مردم می باشد.


قسمت مکاتبات پرونده فعلا در حال آماده سازی می باشد و به دلیل حجم بیشتراطلاعات نیاز به بررسی بیشتر می باشد تا به نحو احسن نیازمندی های اعضا< محترم مرتفع گردد.


این مورد مشمول اعضاء ذیل است : صاحبان بیشتر از یک جواز ، تمام اعضاء خانم اتحادیه ، و کسانی که سواد کمتر از سیکل داشته باشند و موارد خاص ملزم به تعیین مباشر