«إِنّ اَعْفَى النّاسِ مَنْ عَفَا عَنْ قُدْرَةٍ». || امام حسين (ع) فرمود: «باگذشت‏ ترين مردم كسى است كه با وجود قدرت، گذشت كند» || (بحار الانوار، ج ۷۵ ص ۱۲۱ ح۴ )
امروز دوشنبه 1397/11/01پایگاه اطلاع رسانی و خبری

اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

عنوان عکس 1
آرشیو کامل خبرها

اولين جلسه تمديد پروانه كسب اعضاي اتحاديه در سال 97 با حضور رييس و اعضاي هيات مديرهانتشار : روز چهارشنبه 1397/01/29

‍اولين جلسه تمديد پروانه كسب اعضاي اتحاديه در سال 97 با حضور رييس و اعضاي هيات مديره / در کنار آن برگزاري كارگاه مبارزه با پولشويي و تامين مالي تروريسم

♦️به گزارش روابط عمومی اتحادیه سه شنبه مورخ 28فروردین ماه طی مراسمی در سالن کنفرانس اتحادیه، پروانه كسب تعدادي از اعضاءتمدید و اعطا شد. ♦️مصطفی قلی خسروی در این مراسم ضمن تبریک به مناسبت عيد باستانی نوروز اظهار داشت: کد رهگیری میزان محاسبه مالیاتی نیست، بلکه امنیت معاملات را به دنبال دارد و برای جلوگیری از پولشویی می تواند نقش بسزایی را ایفا کند. در واقع ضرورت صدور کد رهگیری در معاملات را باید مجددا قوت بخشیم و به آن اهمیت دهیم. ♦️وي در زمينه ايجاد آرامش در اتحاديه گفت: به منظور آنكه آرامش به فضاي اتحاديه بازگردد و اعضا نيز اين آرامش را احساس كنند، گيت هاي ورودي از جلوی درب اتحادیه برداشته شود. ♦️خسروی با ذکر چندین نکته مهم به اعضای اتحادیه اظهار داشت: مشاوران املاک نباید به هیچ وجه بِیع دریافت نمایند، چراکه این بِیع باید به مالک یا مستاجر داده شود و گرفتن آن از سوی مشاوران املاک غلط است. همچنین هیچ یک از مشاوران نباید پس از تنظیم قرارداد و امضای آن، قرارداد را پیش خود نگاه دارند. هنگامیکه قراردادی تنظیم می‌شود، حقی ایجاد خواهد شد و در صورتیکه به هر دلیلی قرارداد از سوی طرفین فسخ شد، مشاوران باید علاوه بر حق خود، حق دادرسی را نیز دریافت کنند. در واقع مردم باید به اهمیت و ارزش مشاوران اشراف کامل پیدا کنند و بدانند که مشاوران در تعیین سرنوشت زندگی آنها نقش بسزایی را ایفا می کنند. شما مشاوران املاک مقام ویژه ای دارید، زیرا مردم به شما اعتماد می‌کنند و شما باید به بهترین نحو ممکن پاسخگو باشید و آنها را راضی نگاه دارید. از این رو مشاوران در یک معامله نباید به هیچ عنوان هزینه‌های جاری شامل آب، برق، گاز و ... را پیش خود نگاه دارند و خود را درگیر حاشیه‌ها و مشکلات ناشی از آن نکنند. ♦️در ادامه این نشست، کارگاه آموزشی مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم برگزار شد و به شرکت‌کنندگان گواهینامه معتبر نیز ارائه داده شد ♦️این مراسم با اعطاء پروانه كسب توسط رئیس اتحادیه و اعضای هیات مدیره صنف مشاوران املاک تهران به پایان رسید .

دیدگاه کاربران
0 دیدگاه
شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید

برای درخواست صدور جواز ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و بعد از فعالسازی حساب کاربریتان مراحل صدور را با این حساب کاربری پیگیری کنید .


برای درخواست صدور جواز ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و بعد از فعالسازی حساب کاربریتان مراحل صدور را با این حساب کاربری پیکیری کنید .


برای ثبت شکایات و پیشنهادات و انتقادات ازاین قسمت می توانید استفاده کنید موضوع را به صورت طبقه بندی واحد های اتحادیه مجزا کنید تا سریعتر به نتیجه برسید،


استعلام جواز برای پرونده های فعال محیا می باشد و کسانی که پرونده جواز آنها در سامانه اتحادیه جاری هستند می توان از این طریق استعلام کرد، این خدمت ویژه عموم مردم می باشد.


قسمت مکاتبات پرونده فعلا در حال آماده سازی می باشد و به دلیل حجم بیشتراطلاعات نیاز به بررسی بیشتر می باشد تا به نحو احسن نیازمندی های اعضا< محترم مرتفع گردد.


این مورد مشمول اعضاء ذیل است : صاحبان بیشتر از یک جواز ، تمام اعضاء خانم اتحادیه ، و کسانی که سواد کمتر از سیکل داشته باشند و موارد خاص ملزم به تعیین مباشر