«إِنّ اَعْفَى النّاسِ مَنْ عَفَا عَنْ قُدْرَةٍ». || امام حسين (ع) فرمود: «باگذشت‏ ترين مردم كسى است كه با وجود قدرت، گذشت كند» || (بحار الانوار، ج ۷۵ ص ۱۲۱ ح۴ )
امروز دوشنبه 1397/11/01پایگاه اطلاع رسانی و خبری

اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

عنوان عکس 1
آرشیو کامل خبرها

اطلاعیه فوریانتشار : روزیکشنبه 1397/01/19

اطلاعیه فوری


به استحضار هموطنان عزيز و غيور استان لرستان كه در زمان انقلاب و زمان جنگ تحميلي و دفاع مقدس و در كليه مراحل چهل ساله عمر مقدس جمهورى اسلامى ايران هميشه حامى نظام بوده و با حضور در صحنه و تقديم شهداى بسيارى به نظام تعهد خود را به نظام و انقلاب اسلامى انجام داده و مورد احترام نظام و نيروى انتظامى و اين اتحاديه مى باشند مى رساند: اطلاعيه پخش شده در فضاى مجازى به هيچ عنوان نظر رسمى نيروى انتظامى جمهورى اسلامى ايران (پليس نظارت بر اماكن عمومى ) نبوده و اين اقدام از سوى يكى از كاركنان غير مسئول صادر شده است كه مسئولان رده بالاى نيروى انتظامى طى تماس با مسئول اتحاديه انزجار خود را از اين اقدام اعلام و اعلان داشته اند كه اين موضوع به هيچ عنوان نظريه رسمى نيروى انتظامى جمهورى اسلامى ايران نبوده و برابر روشهاى جارى اظهارات رسمى و قانونى و حقوقى نيروى انتظامى از سوى سخن گوى اين نيرو، اعلام مى گردد . گفتنى است با فرد يا افرادمتخلف برخورد قانونى و انضباطى لازم صورت گرفته است

(( روابط عمومى اتحاديه صنف مشاوران املاك تهران))

دیدگاه کاربران
0 دیدگاه
شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید

برای درخواست صدور جواز ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و بعد از فعالسازی حساب کاربریتان مراحل صدور را با این حساب کاربری پیگیری کنید .


برای درخواست صدور جواز ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و بعد از فعالسازی حساب کاربریتان مراحل صدور را با این حساب کاربری پیکیری کنید .


برای ثبت شکایات و پیشنهادات و انتقادات ازاین قسمت می توانید استفاده کنید موضوع را به صورت طبقه بندی واحد های اتحادیه مجزا کنید تا سریعتر به نتیجه برسید،


استعلام جواز برای پرونده های فعال محیا می باشد و کسانی که پرونده جواز آنها در سامانه اتحادیه جاری هستند می توان از این طریق استعلام کرد، این خدمت ویژه عموم مردم می باشد.


قسمت مکاتبات پرونده فعلا در حال آماده سازی می باشد و به دلیل حجم بیشتراطلاعات نیاز به بررسی بیشتر می باشد تا به نحو احسن نیازمندی های اعضا< محترم مرتفع گردد.


این مورد مشمول اعضاء ذیل است : صاحبان بیشتر از یک جواز ، تمام اعضاء خانم اتحادیه ، و کسانی که سواد کمتر از سیکل داشته باشند و موارد خاص ملزم به تعیین مباشر