«إِنّ اَعْفَى النّاسِ مَنْ عَفَا عَنْ قُدْرَةٍ». || امام حسين (ع) فرمود: «باگذشت‏ ترين مردم كسى است كه با وجود قدرت، گذشت كند» || (بحار الانوار، ج ۷۵ ص ۱۲۱ ح۴ )
امروز شنبه 1397/10/29پایگاه اطلاع رسانی و خبری

اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

عنوان عکس 1
آرشیو کامل خبرها

جشن پايان سال ٩٦در اتحاديهانتشار : روزیکشنبه 1397/01/19

به گزارش روابط عمومي اتحاديه صنف مشاوران املاك تهران ،در واپسين روزهاي سال ٩٦رئيس و هيات مديره در فضايي مفرح با كارمندان اتحاديه ديدار وگفتگو كردند.

جشن پايان سال ٩٦در اتحاديه

به گزارش روابط عمومي اتحاديه صنف مشاوران املاك تهران ،در واپسين روزهاي سال ٩٦رئيس و هيات مديره در فضايي مفرح با كارمندان اتحاديه ديدار وگفتگو كردند.      


مصطفي قلي خسروي ضمن تبريك فرا رسيدن سال جديد براي كاركنان اتحاديه آرزوي سالي پر بركت همراه با سلامتي نمود در پايان مراسم هدايا توسط رئيس وهيات مديره به كارمندان اهدا شد .

دیدگاه کاربران
0 دیدگاه
شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید

برای درخواست صدور جواز ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و بعد از فعالسازی حساب کاربریتان مراحل صدور را با این حساب کاربری پیگیری کنید .


برای درخواست صدور جواز ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و بعد از فعالسازی حساب کاربریتان مراحل صدور را با این حساب کاربری پیکیری کنید .


برای ثبت شکایات و پیشنهادات و انتقادات ازاین قسمت می توانید استفاده کنید موضوع را به صورت طبقه بندی واحد های اتحادیه مجزا کنید تا سریعتر به نتیجه برسید،


استعلام جواز برای پرونده های فعال محیا می باشد و کسانی که پرونده جواز آنها در سامانه اتحادیه جاری هستند می توان از این طریق استعلام کرد، این خدمت ویژه عموم مردم می باشد.


قسمت مکاتبات پرونده فعلا در حال آماده سازی می باشد و به دلیل حجم بیشتراطلاعات نیاز به بررسی بیشتر می باشد تا به نحو احسن نیازمندی های اعضا< محترم مرتفع گردد.


این مورد مشمول اعضاء ذیل است : صاحبان بیشتر از یک جواز ، تمام اعضاء خانم اتحادیه ، و کسانی که سواد کمتر از سیکل داشته باشند و موارد خاص ملزم به تعیین مباشر