«إِنّ اَعْفَى النّاسِ مَنْ عَفَا عَنْ قُدْرَةٍ». || امام حسين (ع) فرمود: «باگذشت‏ ترين مردم كسى است كه با وجود قدرت، گذشت كند» || (بحار الانوار، ج ۷۵ ص ۱۲۱ ح۴ )
امروز شنبه 1397/10/29پایگاه اطلاع رسانی و خبری

اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

عنوان عکس 1
آرشیو کامل خبرها

اعطای کارت مباشرت تعدادی از اعضای صنف مشاوران املاک تهران توسط ریاست اتحادیه/برگزاري كارگاه مبارزه با پولشويي و تامين مالي تروريسمانتشار : روزیکشنبه 1397/01/19

یکشنبه مورخ 13اسفند 9طی مراسمی در سالن جلسات اتحادیه، کارت مباشرت تعدادي از اعضای صنف به صاحبان پروانه اعطاء شد .

اعطای کارت مباشرت تعدادی از اعضای صنف مشاوران املاک تهران توسط ریاست اتحادیه/برگزاري كارگاه مبارزه با پولشويي و تامين مالي تروريسم

یکشنبه مورخ 13اسفند 9طی مراسمی در سالن جلسات اتحادیه، کارت مباشرت تعدادي از اعضای صنف به صاحبان پروانه اعطاء شد .


به گزارش روابط عمومی اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران، مصطفی قلی خسروی با اشاره به اینکه مباشر ید امانی صاحب جواز است گفت : مباشرمانند وکیل و موکل است هر زمانی که صاحب پروانه بخواهد می تواند مباشر را عزل کند و همچنین مباشر نیز می تواند هر وقتی بخواهد  از کارش کناره گیری کند.                         

خسروی ادامه داد :مباشر نماینده صاحب پروانه در واحد صنفی است اما معتبر ترین فرد از نظر قانون نظام صنفی در اتحادیه صاحب پروانه است.                                                                                                                  

وی درخصوص مالیات بر ارزش افزوده نیز گفت: من در چند مدت اخیر در کنار تعدادی از روسای صنوف و رییس اتاق اصناف تهران به مجلس مراجعه کرده و در زمینه کاهش درصد مالیات به شدت از صنف خود دفاع کردم؛ درحالیکه 154 اتحادیه دیگر نیز از این موضوع گلایه مند هستند و درصدد آنند که هرچه زودتر آن را رفع نمایند. در واقع دفاع از صنف وظیفه بنده و هیات مدیره است

در ادامه این نشست، کارگاه آموزشی مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم برگزار شد و به شرکت‌کنندگان گواهینامه معتبر نیزاعطاء شد.       

                                                                   

دیدگاه کاربران
0 دیدگاه
شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید

برای درخواست صدور جواز ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و بعد از فعالسازی حساب کاربریتان مراحل صدور را با این حساب کاربری پیگیری کنید .


برای درخواست صدور جواز ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و بعد از فعالسازی حساب کاربریتان مراحل صدور را با این حساب کاربری پیکیری کنید .


برای ثبت شکایات و پیشنهادات و انتقادات ازاین قسمت می توانید استفاده کنید موضوع را به صورت طبقه بندی واحد های اتحادیه مجزا کنید تا سریعتر به نتیجه برسید،


استعلام جواز برای پرونده های فعال محیا می باشد و کسانی که پرونده جواز آنها در سامانه اتحادیه جاری هستند می توان از این طریق استعلام کرد، این خدمت ویژه عموم مردم می باشد.


قسمت مکاتبات پرونده فعلا در حال آماده سازی می باشد و به دلیل حجم بیشتراطلاعات نیاز به بررسی بیشتر می باشد تا به نحو احسن نیازمندی های اعضا< محترم مرتفع گردد.


این مورد مشمول اعضاء ذیل است : صاحبان بیشتر از یک جواز ، تمام اعضاء خانم اتحادیه ، و کسانی که سواد کمتر از سیکل داشته باشند و موارد خاص ملزم به تعیین مباشر