«إِنّ اَعْفَى النّاسِ مَنْ عَفَا عَنْ قُدْرَةٍ». || امام حسين (ع) فرمود: «باگذشت‏ ترين مردم كسى است كه با وجود قدرت، گذشت كند» || (بحار الانوار، ج ۷۵ ص ۱۲۱ ح۴ )
امروز دوشنبه 1397/11/01پایگاه اطلاع رسانی و خبری

اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

عنوان عکس 1
آرشیو کامل خبرها

((اطلاعیه))انتشار : روزیکشنبه 1397/01/19

به زودی شعبه شورای حل اختلاف در اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران تاسیس می گردد

به زودی شعبه  شورای حل اختلاف در اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران تاسیس می گردد


نظر به در خواست اين اتحاديه مبني بر تاسيس شعبه شورای  حل اختلاف اتحاديه صنف مشاوران املاك تهران از جناب آقاي درياني رياست محترم شوراي حل اختلاف استان تهران وجناب آقاي كنجكاو سر پرست محترم مجتمع ٢٧شوراي حل اختلاف استان تهران و قاضى دادگسترى در راستاي تفاهم نامه في ما بين شوراي حل  اختلاف استان تهران و اتاق محترم اصناف به رياست جناب اقاي فاضلي بدینوسیله  به استحضار اعضاءمحترم صنف می رساند که تقاضای این اتحادیه طی جلسات متمادی و متعدد با اطمینانی که ریاست محترم شورای حل اختلاف  نسبت به عملكرد اين اتحاديه در زمان حال پيدا كرده اند ، مورد پذیرش قرار گرفت و به زودی شاهد افتتاح و رونمایی از شعبه اختصاصی اتحادیه مشاوران املاک تهران در شوارای حل اختلاف قوه قضاييه مستقر در محل اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران خواهیم بود . با توجه به اینکه ظرفیتهای شورای حل اختلاف امکان رسیدگی به پرونده هايی با ادعاى مالی را فراهم می نماید لذا در جهت صیانت از حقوق اعضا محترم اتحادیه در خصوص دریافت حق الزحمه خدمات ارائه شده (کمیسیون قراردادها ) براى اعضاء صنف، شورای حل اختلاف طرح ریزی و پایه گذاری گرديد تا امکان طرح دعوا جهت استیفاءحق الزحمه مذکور توسط اعضاء صنف در خانه خود(اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران )فراهم آید . این  موضوع نيز از جانب ریاست و هیات مدیره اتحادیه خدمتى صادقانه برای اعضاءصنف مشاوران املاک تلقی وپیشکش شما اعضاءمحترم می گردد.

(( مصطفی قلی خسروی رئیس اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران ))

دیدگاه کاربران
0 دیدگاه
شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید

برای درخواست صدور جواز ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و بعد از فعالسازی حساب کاربریتان مراحل صدور را با این حساب کاربری پیگیری کنید .


برای درخواست صدور جواز ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و بعد از فعالسازی حساب کاربریتان مراحل صدور را با این حساب کاربری پیکیری کنید .


برای ثبت شکایات و پیشنهادات و انتقادات ازاین قسمت می توانید استفاده کنید موضوع را به صورت طبقه بندی واحد های اتحادیه مجزا کنید تا سریعتر به نتیجه برسید،


استعلام جواز برای پرونده های فعال محیا می باشد و کسانی که پرونده جواز آنها در سامانه اتحادیه جاری هستند می توان از این طریق استعلام کرد، این خدمت ویژه عموم مردم می باشد.


قسمت مکاتبات پرونده فعلا در حال آماده سازی می باشد و به دلیل حجم بیشتراطلاعات نیاز به بررسی بیشتر می باشد تا به نحو احسن نیازمندی های اعضا< محترم مرتفع گردد.


این مورد مشمول اعضاء ذیل است : صاحبان بیشتر از یک جواز ، تمام اعضاء خانم اتحادیه ، و کسانی که سواد کمتر از سیکل داشته باشند و موارد خاص ملزم به تعیین مباشر