«إِنّ اَعْفَى النّاسِ مَنْ عَفَا عَنْ قُدْرَةٍ». || امام حسين (ع) فرمود: «باگذشت‏ ترين مردم كسى است كه با وجود قدرت، گذشت كند» || (بحار الانوار، ج ۷۵ ص ۱۲۱ ح۴ )
امروز دوشنبه 1397/11/01پایگاه اطلاع رسانی و خبری

اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

عنوان عکس 1
آرشیو کامل خبرها

اطلاعیه فوری و مهمانتشار : روز شنبه 1397/01/04

سلام به مردم کوهدشت عزیز سلام به ایثارگران سلام به خانواده معظم شهدا

سلام به مردم کوهدشت عزیز
سلام به ایثارگران
سلام به خانواده معظم شهداسلام به تمام عزیزانی که به وسعت دشت بزرگ و به کوههای بلند کوهدشت قسم یاد میکنم که به بزرگی شما مردان و به بزرگی شما زنان و خبرگان و عزیزانی که در آن خطه هستید اصلا و ابدا اینجانب تحت هیچ شرایطی با شخصیت ذاتی که دارم توهینی به  هیچ احدی را خودم نمی پذیرم و اگر شما بزرگان این را توهین میدانید من از شما رسما عذرخواهی کرده و امید دارم به بزرگی خودتان و به بزرگی دشت و به بزرگی کوهتان وعظمت خودتان  اینجانب را عفو بفرمایید.
با تشکر
مصطفی قلی خسروی

دیدگاه کاربران
1 دیدگاه
  • یکی از هم وطنان لرستانی روز شنبه 1397/01/04

    درود بر جناب خسروی

شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید

برای درخواست صدور جواز ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و بعد از فعالسازی حساب کاربریتان مراحل صدور را با این حساب کاربری پیگیری کنید .


برای درخواست صدور جواز ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و بعد از فعالسازی حساب کاربریتان مراحل صدور را با این حساب کاربری پیکیری کنید .


برای ثبت شکایات و پیشنهادات و انتقادات ازاین قسمت می توانید استفاده کنید موضوع را به صورت طبقه بندی واحد های اتحادیه مجزا کنید تا سریعتر به نتیجه برسید،


استعلام جواز برای پرونده های فعال محیا می باشد و کسانی که پرونده جواز آنها در سامانه اتحادیه جاری هستند می توان از این طریق استعلام کرد، این خدمت ویژه عموم مردم می باشد.


قسمت مکاتبات پرونده فعلا در حال آماده سازی می باشد و به دلیل حجم بیشتراطلاعات نیاز به بررسی بیشتر می باشد تا به نحو احسن نیازمندی های اعضا< محترم مرتفع گردد.


این مورد مشمول اعضاء ذیل است : صاحبان بیشتر از یک جواز ، تمام اعضاء خانم اتحادیه ، و کسانی که سواد کمتر از سیکل داشته باشند و موارد خاص ملزم به تعیین مباشر