«إِنّ اَعْفَى النّاسِ مَنْ عَفَا عَنْ قُدْرَةٍ». || امام حسين (ع) فرمود: «باگذشت‏ ترين مردم كسى است كه با وجود قدرت، گذشت كند» || (بحار الانوار، ج ۷۵ ص ۱۲۱ ح۴ )
امروزیکشنبه 1400/01/29پایگاه اطلاع رسانی و خبری

اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

خبرگزاری بازار - مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی: مشاوران املاک مجوز خود را از دستگاه های تخصصی نمی گیرند


اصلانی، مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی گفت: مشاوران املاک در حوزه مسکن کار تخصصی می کنند اما مجوز خود را از دستگاه های تخصصی نمی گیرند

پروانه اصلانی افزود: منظور مجوز صنفی نیست بلکه مجوز خدمات تخصصی (پروانه حرفه ای) مشاوران املاک است.

وی در ادامه ضمن اشاره به طرح ساماندهی مشاوران املاک در کشور اظهارداشت: لازم است شیوه، کیفیت و تنوع فعالیت مشاوران املاک مطابق زمان تغییر تا بتواند اثرگذاری مثبتی در بازار مسکن داشته باشد.

مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی گفت: رویکرد ساماندهی بنگاه های معاملات املاک خدای نکرده تهدید، کوچک کردن و کاهش حق الزحمه آنان در حوزه مسکن نبوده بلکه ارتقای کیفیت، نظارت و تعیین قیمت منطقی برای انجام این کار بوده است.

وی افزود: به نظر می رسد کسی با این بحث مسئله ای نداشته باشد بلکه همه موافق هستند این اتفاقات خوب در حوزه مشاوران املاک کشور بیفتد.

اصلانی تصریح کرد: موضوع ساماندهی مشاوران املاک در قالب لایحه تنظیم و به دولت ارسال شده تا به امید خدا با تصویب و اجرای آن مشکلات مترتب بر این حوزه برطرف شود .

 

دیدگاه کاربران
0 دیدگاه
شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید