«إِنّ اَعْفَى النّاسِ مَنْ عَفَا عَنْ قُدْرَةٍ». || امام حسين (ع) فرمود: «باگذشت‏ ترين مردم كسى است كه با وجود قدرت، گذشت كند» || (بحار الانوار، ج ۷۵ ص ۱۲۱ ح۴ )
امروز جمعه 1399/06/28پایگاه اطلاع رسانی و خبری

اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

صدور پروانه كسب تعدادی از اعضای صنف مشاوران املاک تهران توسط ریاست و هیات مدیره اتحادیه


سه شنبه مورخ ٣مهرماه97 طی مراسمی در سالن اجتماعات اتحادیه، پروانه كسب تعدادي از اعضا صادر شد.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه ، مصطفی قلی خسروی در این مراسم در مورد کد رهگیری اظهار داشت: دریافت کد رهگیری در تمام معاملات برای مشاوران الزامی و ضروری است

مصطفی قلی خسروی  ضمن اشاره به حفظ آراستگی در واحد صنفی  گفت: پوشش مناسب در واحد صنفی سبب ارتقا کلاس کار و شأن منزلت  صنف میشود لذا از صاحبان جواز میخواهم به این موضوع توجه ویژه داشته وبا لباس رسمی در دفاتر خود حاضر شوند .

عبدالله فرجی نایب رئیس صنف مشاوران املاک تهران در خصوص قانون پیش فروش به اعضای محترم گفت : زیر بنای قانون پیش فروش که مجلس محترم ودولت تصویب کرده است آماده نیست چراکه فقط تنبیه را برای مشاوران املاک قرار داده است بنده و اعضای هیأت مدیره به شدت به دنبال احقاق حقوق مشاوران املاک در مورد قانون پیش فروش هستیم ، چراکه اصل کار پیش فروش که رساندن خریدار و فروشنده به هم هست را مشاوران املاک انجام میدهند.

در ادامه این نشست، کارگاه آموزشی مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم برگزار شد و به شرکت‌کنندگان گواهینامه معتبر نیز ارائه داده شد.

این مراسم با اعطای پروانه كسب  توسط رئیس اتحادیه و اعضای هیات مدیره صنف مشاوران املاک تهران به پایان رسید.

 

دیدگاه کاربران
0 دیدگاه
شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید