«إِنّ اَعْفَى النّاسِ مَنْ عَفَا عَنْ قُدْرَةٍ». || امام حسين (ع) فرمود: «باگذشت‏ ترين مردم كسى است كه با وجود قدرت، گذشت كند» || (بحار الانوار، ج ۷۵ ص ۱۲۱ ح۴ )
امروز دوشنبه 1400/01/30پایگاه اطلاع رسانی و خبری

اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

برگزاري جلسه کميسیون رسیدگی به شکایات و حل اختلاف اتحادیه با حضور ریاست اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران


به گزارش روابط عمومی روز یکشنبه مورخ 30 آذرماه جلسه کمیسیون حل اختلاف و رسیدگی به شکایات اتحادیه در سالن اجتماعات با حضور رییس و اعضاء هیئت مدیره با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و پروتوکل های بهداشتی برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی روز یکشنبه مورخ 30 آذرماه جلسه کمیسیون حل اختلاف و رسیدگی به شکایات اتحادیه در سالن اجتماعات با حضور رییس و اعضاء هیئت مدیره با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و پروتوکل های بهداشتی برگزار شد .

این مراسم با تلاوت آیاتی از کلام خدا  آغاز گردید.

در ادامه مصطفی قلی خسروی ضمن سلام و خیرمقدم به حضار اظهار داشتند : من از زحمات شما عزیزان در کمیسیون تشکر و قدردانی  میکنم ، اینجا خانه صنف خودمان میباشد پس باید با تمام توان و انرژی کارانجام دهیم البته طبیعی است که نارسایی هایی هم وجود دارد ،  اما وظیفه ما شناخت  و رفع نارسایی هاست تا بتوانیم در فضایی قانونمند مشکلات مردم را در اسرع وقت حل و فصل نماییم.

خسروی ادامه داد : توصیه من به اعضای کمیسیون اینست که تحت هر شرایطی شکایت را اخذ کنید حتی اگر در نظر اول واهی و دروغ باشد . اجازه بدهید شکایت اخذ شده در کمیسیون مورد بررسی قرارگیرد تا در نهایت مشخص شود که این شکایت برائت می گیرد یا حکم می گیرد .

 ایشان ادامه دادند از شما می خواهم در کارتان نهایت دقت و وسواس را داشته باشید ولی در عین حال با سرعت بیشتری پرونده ها را بررسی کنید. تقاضای دیگر من از شما اینست که تمام تلاش خود را انجام دهید تا پرونده های مورد بررسی به صلح و سازش برسند و این وظیفه اصلی شما در اینجاست و باری است مه بر روی دوشتان قرار دارد.

رییس اتحادیه افزود وظیفه شما این است که اعضای صنف را با قوانین تجارت و نظام صنفی آشنا کنید .

 همچنین در صدور حکم ماده  27 باید سریع عمل کنید و باید عدم صدور پروانه کسب تا زمان جلب رضایت از  شاکی نیز لحاظ شود تا بدانند مجازات تخلف چیست و اتحادیه با کسی مماشات ندارد  .

رییس اتحادیه در پایان ضمن تشکر مجدد از اعضاء کمیسیون هدایایی را به ایشان تقدیم کرد .

جلسه با صلوات برمحمد و آل محمد پایان یافت .

دیدگاه کاربران
0 دیدگاه
شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید